William Hill

William Hill to uznany na całym świecie bukmacher kładący nacisk przede wszystkim na nieustanny rozwój i doświadczenie w świadczeniu usług bukmacherskich. Warto zaznaczyć, że ta korporacja posiada wysokie miejsce w rankingu SBR, a wszelkie środki pieniężne są kontrolowane i chronione. Zdumiewające jest to, że firma posiada długoletnie doświadczenie w prowadzeniu zakładów bukmacherskich. Powstała w 1934 roku w Wielkiej Brytanii i od tamtego okresu nieprzerwalnie funkcjonuje ciesząc się prestiżem oraz zaufaniem swoich klientów. Rocznie zysk firmy szacuje się na około 15 miliardów, a w korporacji pracuje blisko 15 tysięcy osób fizycznych. Firma obsługuje aż 11 różnych walut takich jak przede  wszystkim: USD, SGD, HKD, DKK, SEK, JPY, EUR, CHF, CAD i AUD. Strona internetowa została przetłumaczona na kilkadziesiąt wersji języcznych, co jest stanowczym ułatwieniem dla klientów serwisu. Wadą jest fakt, że firma nie jest dostępna w polskiej wersji językowej.

Ponadto firma William Hill jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Londynie. Zalety dotyczące firmy William Hill to przede wszystkim ogromne doświadczenie, wysoka liczba zadowolonych klientów, rozbudowana oferta zakładów, rzetelność i bezpieczeństwo oraz atrakcyjne i przemyślane bonusy. Ponadto posiada bardzo pomocny i w pełni funkcjonalny support, który udzieli odpowiedzi nawet najbardziej wymagającemu graczowi i odpowie na pytania początkującego. 

 

William Hill to korporacja, która przez wiele lat ciężko pracowała na szacunek, prestiż oraz uznanie wśród swoich klientów. Na bieżąco rozszerzała ofertę swych zakładów, pragnąc skupić jak największą liczbę zadowolonych klientów i móc stale rozwijać się na rynku bukmacherskim. Konkurencyjne kursy cieszą się ogomnym zainteresowaniem wśród zarówno stałych jak i początkujących graczy. Ponadto William Hill oferuje atrakcyjne zakłady wyścigów konnych oraz golfa. Wpłat można dokonywać w różnorodny sposób, ale najpopularniejsze wpłaty dokonywane przez graczy są za pośrednictwem karty kredytowej lub karty debetowej, przelewów, czeków, Quick Cash, Moneybookers, Netletter, PayPal, Click2Pay, ClickandBuy. Wybór sposobu wypłaty ściśle zależy od określonego gracza. 

 

William Hill to jeden z najbardziej doświadczonych bukmacherów na całym świecie. Posiada ogromną wiedzę, którą pragnie dzielić się z graczami, a także wychodzi naprzeciw ich potrzebom starając się nieść pomoc i zadowolenie z przygotowanych ofert. Co ciekawe, korporacja ta przyjmuje dziennie ponad milion zakładów – ten fakt, naprawde wzbudza wśród graczy podziw i uznanie, a firma zasługuje na bezwzględny szacunek. Przede wszystkim firma może zaoferować profesjonalny i przeszkolony support, bogatą i obszerną ofertę różnych zakładów, wygodne wpłaty i wypłaty środków pieniężnych w dowolnie wybranej formie oraz bezpieczeństwo, na które szczególnie kładzie nacisk. 

Aby założyć konto w serwisie internetowym firmy wystarczy wejść na stronę internteową tego bukmachera i wypełnić formularz rejestracyjny. Ponadto należy odwiedzić zakładkę „Promocje”, aby dowiedzieć się o nich czegoś więcej i poczytać nieco o oferowanych przez firmę bonusach. 


Kliknij teraz, aby za darmo zarejestrować się i odebrać bonus

Reklama

Bukmacherzy

 1. 10bet
 2. 188bet
 3. 5dimes
 4. Bet-at-home
 5. Bet365
 6. Betclic
 7. Betcris
 8. Betdaq
 9. Betfair
 10. Betfred
 11. BetGUN
 12. Betsafe
 13. betsson
 14. BetVictor
 15. Betway
 16. Blue Square
 17. boodog
 18. BoyleSports
 19. Bwin
 20. Canbet
 21. Centrebet
 22. Coral
 23. Doxxbet
 24. Expekt
 25. Gamebookers
 26. Intertops
 27. Interwetten
 28. Jetbull
 29. Justbet
 30. Ladbrokes
 31. Leonbets
 32. Mansion88
 33. mybet
 34. Nordicbet
 35. Noxwin
 36. PaddyPower
 37. Partybets
 38. PinnacleSports
 39. Redbet
 40. Sportingbet
 41. Stan James
 42. Titanbet
 43. Tobet
 44. Unibet
 45. Vierklee
 46. William Hill
 47. YouWIN


Statystyki

30Jul
 1. 0 Wydarzeń
 2. 0 Linków
 3. 63917 Wszystkich

Reklama