1185 PLN w nowej promocji bukmachera eFortuna

10

Bukmacher eFortuna oferuje najnowszy pakiet powitalny. Gracze już na sam początek mogą oprócz startowych premii, czyli 20 PLN za rejestrację, bonus do 1000 PLN za wpłatę oraz zakład bez ryzyka do 115 PLN mogą liczyć na dodatkowe 50 PLN.

eFortuna kod promocyjny na start

eFortuna kod promocyjny na start

Z dnia na dzień oferty większości bukmacherów stają się coraz bardziej bogatsze. Wynika to tego, że przede wszystkim coraz więcej lig wznawia swoje pojedynki ligowe. W tym chociażby PKO Ekstraklasa.

Bukmacher eFortuna natomiast nagradza wszystkich swoich nowym graczy extra środkami już na sam start. Chcąc z nich skorzystać gracz musi mieć na uwadze, że w pierwszej kolejności musi dokonać rejestracji konta na www.eFortuna.pl.

Nie można zapominać, że chcąc otrzymać środki z najnowszego pakietu powitalnego należy dokonać rejestracji konta w dniach od 5 do 7 czerwca do godz. 23:59. Nadmienić warto jest to, że proces rejestracyjny jest bardzo prosty i żaden użytkownik z tym nie będzie miał żadnych problemów.

Darmowy bonus bez wpłaty własnej

Istotnym czynnikiem w tej ofercie jest to, że gracz koniecznie chcąc skorzystać z pakietu powitalnego musi wpisać specjale hasło promocyjne –>>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Nie można zapominać tym, że jest to jedyna możliwość, aby to zrobić.

To sprawi, że po poprawnej weryfikacji danych na konto typera trafi darmowy bonus o wartości 20 PLN do wykorzystania na obstawienie meczy. Warto jest mieć na uwadze, że nie trzeba dokonać żadnej wpłaty, aby otrzymać ten bonus.

Bonus dla graczy za depozyt.

Użytkownik, który dokona swojego pierwszego depozytu otrzyma bonus równowartości dokonanej wpłaty. Maksymalna kwota, jaka może zostać przyznana graczom, to aż 1000 PLN.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Natomiast w najnowszy pakiecie powitalnym wszyscy użytkownicy mogą otrzymać extra dodatkowe środki. A mianowicie premię o wartości 50 PLN. Ta kwota znajdzie się na koncie typerów pod warunkiem, że pierwsza wpłata nie była mniejsza niż 50 PLN.

Zakład bez ryzyka u legalnego bukmachera eFortuna.

W dodatku gracz,który dokona swojej pierwszej wpłaty będzie mógł skorzystać z Cashbacka, czyli zakładu bez ryzyka. Wystarczy zawrzeć dowolny kupon SOLO, lub AKO.

Jak okaże się on wygrany, to super. Cała kwota znajdzie się na koncie użytkownika. W przypadku przegranej typer otrzyma zwrot całej stawki, która może wynieść do 115 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułStreamy meczy online w internecie za darmo na żywo – m.in. Santa Clara vs Braga – 5 czerwca [piątek]
Następny artykułDarmowe streamy z PKO Ekstraklasy, m.in. Jagiellonia Białystok vs Wisła Płock – 6 czerwca [sobota]