19.01. Puchar Świata Zakopane 2019. Stream online za darmo [VIDEO]

30

Gdzie obejrzeć sobotni konkurs drużynowy w ramach Pucharu Świata, który odbędzie się w Zakopanem? Sprawdź legalny i darmowy stream online w formie video!

19.01. Puchar Świata Zakopane 2019. Stream online za darmo [VIDEO]
19.01. Puchar Świata Zakopane 2019. Stream online za darmo [VIDEO]

Zakopane 2019 transmisja online

Puchar Świata Zakopane 2019 to wyjątkowe widowisko nie tylko dla fanów skoków narciarskich w Polsce. Tym razem na sobotę zaplanowano konkurs drużynowy, natomiast zawodnicy o punkty do klasyfikacji generalnej powalczą dopiero w niedzielę.

Sobotnie zawody rozgrywane będą przy sztucznym oświetleniu. Można zatem spodziewać się wspaniałej atmosfery na trybunach, która – mamy nadzieję – będzie taka sama nawet już po zawodach i dobrym miejscu Biało-Czerwonych.

Skoki narciarskie streamy za darmo

Stream online za darmo z zawodów w Zakopanem będzie można obejrzeć w wysokiej jakości obrazu i dźwięku – z polskim komentarzem bądź zagranicznym. Wszystko to całkowicie legalnie!

Poniżej prezentujemy wam tabelkę, w którym znajdziecie odnośnik, a w nim transmisję LIVE z sobotniego konkursu Zakopane 2019!

Mecz Rozgrywki Start Transmisja online
Sobotni konkurs Zakopane Puchar Świata 16.00 OGLĄDAJ!

Poprzedni artykułDarmowe mecze przez internet – 18 stycznia (piątek)
Następny artykułTransmisje za darmo Meczyki24 – 19 stycznia (sobota)
Na meczach lig latynoskich przysypiam, jak mało kto, ale za to uwielbiam oglądać Premier League i polską ekstraklasę. Z natury optymista, jednak życie nauczyło mnie, że nie zawsze jest to odpowiednie podejście! :)