2230 PLN tyle do odebrania w nowej promocji Fortuna

9

Bukmacher eFortuna online oferuje wszystkim graczom najnowszy pakiet powitalny, w którym to na start można otrzymać nawet 2230 PLN. Pod warunkiem, że użytkownik wpisze specjalne hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

Kod promocyjny u bukmachera Fortuna

Kod promocyjny u bukmachera Fortuna

Bukmacher zmienia swój najnowszy pakiet powitalny wszystkim graczom. Gracze już na początek mogą skorzystać z darmowych środków na start bez wpłaty własnej o wartości 20 PLN, premię równowartości depozytu do 2000 PLN i zakład bez ryzyka do 210 PLN.

Z powyższych bonusów będzie można skorzystać pod warunkiem, że gracz dokona rejestracji konta na stronie www.eFortuna.pl. Ten proces nie zajmie nikomu zbyt wiele czasu, ponieważ trzeba tam podać swoje podać swoje dane osobowe.

Kod bonusowy w Fortunie 2020

Użytkownik, który chce skorzystać z wyżej wymienionych bonusów koniecznie musi wpisać specjalne hasło promocyjne —>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Nadmienić trzeba, że jest to jedyna możliwość, aby to zrobić. Poniżej gracz takiej możliwości nie będzie posiadał.

To sprawi, że gracz, który przejdzie poprawnie proces weryfikacji danych otrzyma pewne 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie. Dodać jest warto, że nie trzeba dokonywać żadnej wpłaty, aby otrzymać te środki.

Premia za depozyt do 2000 PLN.

Bukmacher eFortuna online zwiększa depozyt wszystkim graczom za dokonanie wpłaty. Bowiem na konto użytkownika trafi premia równowartości depozytu:

Przykład: Gracz dokonał wpłaty w wysokości 1500 PLN. Taka samą wartość trafi na konto gracza w prezencie. Łącznie użytkownik będzie posiadał 3000 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Nadmienić jest warto, że maksymalna kwota, jaka może trafić na konto użytkownika to 2000 PLN.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Zakład bez ryzyka do 210 PLN

Gracze, którzy dokonają pierwszej wpłaty będą mogli liczyć na pierwszy zakład bez ryzyka. Wystarczy zawrzeć dowolny kupon: SOLO, AKO lub MAXIKOMBI. Znajdować się mogę tam dowolne zdarzenia, jakie bukmacher eFortuna posiada w swojej ofercie.

Zakład okazał się wygrany? To super. Cała kwota znajdzie się na Twoim koncie. W przypadku przegranej gracz otrzyma zwrot stawki, która może wynieść nawet 210 PLN.

Granie bez podatku u legalnego bukmacher eFortuna

Warto jest mieć na uwadze, że legalny bukmacher eFortuna online oferuje wszystkim graczom specjalna ofertę promocyjną „Happy Hours”.

W ramach wspomnianej oferty gracze legalnie i to przez całą dobre mogą grać bez podatku i tym samym wygrywać większą gotówkę.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułStream mecz Raków Częstochowa vs Wisła Płock za darmo – 2 października [piątek]
Następny artykułMecz Iga Świątek – Martina Trevisan na żywo – 6 października [wtorek]