Meczyki za darmo online w internecie, m.in. Eniergietyk-BDU vs FC Mińsk – 5 kwietnia [niedziela]

22

W niedzielę 5 kwietnia zostanie dokończona trzecia seria spotkań w białoruskiej Wyszejszaja Liha. Pierwszy pojedynek, jaki zaplanowano na ten dzień będzie to rywalizacja pomiędzy Eniergietyk-BDU z FC Mińsk. Pierwszy gwizdek tego pojedynku przewidziano, na godz. 13:00.

Natomiast o godzinie 15:00 rozpocznie się rywalizacja pomiędzy zespołami FK Witebsk z FK Smalawiczy.

Eniergietyk-BDU – FC Mińsk

Zapowiada się ciekawe spotkanie, w którym to dojdzie do derbów Mińska. Spotkania w poprzednim sezonie był niezwykle emocjonujące, ponieważ bramek w nich nie brakowało. Na obiekcie zespołu Eniergietyk-BDU padło sześć bramek, ale ostatecznie mecz zakończył się remisem 3-3.

Natomiast w rewanżu gospodarze dzisiejszego spotkania nie dali najmniejszych szans rywalom wygrywając, aż 6-1.

Poza tym obie te drużyny zmagania w tym sezonie rozpoczęły niezwykle udanie dla siebie, bo od dwóch zwycięstwa. Ekipa Eniergietyk-BDU wyrywała kolejno z BATE oraz Ruch Brześć. Natomiast lokany rywal okazywał się lepszy od Biełszya oraz wygrał przed tygodniem inne derby, ale z Dynamem.

FK Witebsk – FK Smalawiczy

Po dwóch pierwszych spotkaniach w tym sezonie można powiedzieć, że w nieco lepszych humorach znajduje się drużyna gospodarzy, która to ma na swoim koncie trzy punkty. Piłkarze FK Witebsk wywalczali je w rywalizacji z zespołem FK Haradzieja wygrywając 1-0, już w drugiej serii spotkań tak kolorowo nie było, ponieważ musieli uznać wyższość Nioman Grodno.

Zespół FK Smalawiczy w dwóch meczach, jakie do tej pory się rozegrały zgromadził na swoim koncie jeden punkt, który zdobyli w pojedynku z Dynami Brześć. Natomiast przed tygodniem ta drużyna przegrała na własnym obiekcie z Isłacz Mińsk.

Mecze bezpośrednie przemawiają nieznacznie za gospodarzami tego spotkania. Ekipa FK Witebsk wygrała trzy mecze, a także po jednym razie remisowała oraz przegrywała.

MeczRozgrywkiGodzinaLink do streamu
Eniergietyk-BDU – FC MińskWyszejszaja Liha14:30Oglądaj online
FK Witebsk – FK SmalawiczyWyszejszaja Liha16:30Oglądaj online
Poprzedni artykułMeczosy online. Meczyki na żywo bez opłat, m.in. BATE vs Ruch Brześć – 4 kwietnia [sobota]
Następny artykułDarmowe mecze na żywo w internecie online, m.in. Dynamo-Brześć vs Szachcior Soligorsk – 8 kwietnia [środa]