Anglia – Chorwacja 18.11.18. Meczyki 24, gdzie stream online?

55

Czy można wyobrazić sobie coś lepszego niż spotkanie na Wembley, w którym gospodarze podejmą wicemistrzów świata? Gdzie obejrzeć Anglia – Chorwacja w internecie za darmo?

Anglia - Chorwacja 18.11.18. Meczyki 24, gdzie stream online?
Anglia – Chorwacja 18.11.18. Meczyki 24, gdzie stream online?

Liga Narodów UEFA wkracza w decydującą fazę. W niedzielę wieczorem czeka nas pojedynek na Wembley w Londynie, w którym Anglia zmierzy się z Chorwacją. Z racji tego, że mamy tu do czynienia z dywizją A, stawką zwycięstwa będzie awans do Final Four rozgrywek. Jeżeli będzie remis, grupę wygra Hiszpania.

Ekipa z Bałkanów ostatnio udowodniła, że mundial w Rosji nie był wypadkiem przy pracy i drugie miejsce na świecie całkowicie jej się należy. Piłkarze z szachownicą na koszulkach zagrali świetne spotkanie, czym znów skradli serca kibiców z całego świata.

Spotkanie Anglia – Chorwacja odbędzie się w dniu 18.11.18. Początek zaplanowano na godzinę 15.00. Transmisje w internecie dostępne będą w wielu językach i zazwyczaj w wysokiej jakości obrazu.

Mecz Rozgrywki Start Transmisja online
Anglia - Chorwacja Liga Narodów 15.00 OGLĄDAJ!
Poprzedni artykułMecze na żywo online – 17 listopada 2018
Następny artykułDarmowe mecze online – 18 listopada (niedziela)
Na meczach lig latynoskich przysypiam, jak mało kto, ale za to uwielbiam oglądać Premier League i polską ekstraklasę. Z natury optymista, jednak życie nauczyło mnie, że nie zawsze jest to odpowiednie podejście! :)