Atletico Real stream. Gdzie obejrzeć za darmo online?

50

9 lutego 2019 odbędą się derby Madrytu, czyli mecz Atletico – Real. Gdzie można znaleźć stream za darmo w internecie z tego spotkania?

Atletico Real stream. Gdzie obejrzeć za darmo online?
Atletico Real stream. Gdzie obejrzeć za darmo online?

Derby Madrytu. Gdzie obejrzeć?

Sobotni pojedynek dwóch drużyn ze stolicy Hiszpanii będzie nie tylko istotny dla samych kibiców, ale również zawodników Atletico Madryti Realu, czyli ekip znajdujących się w ścisłej czołówce hiszpańskiej ekstraklasy.

Atletico na ten moment ma w tabeli dwa punkty przewagi nad „Królewskimi”. Ewentualne zwycięstwo mogłoby zapewnić im dość bezpieczną przewagę nad rywalem zza miedzy, a jednocześnie pozwoli cały czas realnie myśleć o walce z Barceloną o tytuł mistrzowski.

Jeżeli to Real Madryt wygra w sobotę, przeskoczy sąsiadów i zostanie wiceliderem LaLiga. Jakby na to nie patrzeć, jest o co grać i bynajmniej nie chodzi tylko o lokalny prestiż.

Atletico Real stream

Atletico Real stream online rozpocznie się o godzinie 16.15 w dniu 09.02.2019. Mecz za darmo będzie można zobaczyć za pośrednictwem strony legalnego bukmachera Fortuna.

Aby obejrzeć derby Madrytu w internecie, trzeba posiadać darmowe konto, które można założyć na stronie internetowej Fortuny. Poniżej przedstawiamy instrukcję wraz z odpowiednimi linkami!

Jak obejrzeć Atletico Real za darmo online?

  1. Wejdź na stronę www.eFortuna.pl
  2. Załóż darmowe konto
  3. Kod promocyjny to „BETONLINE”!
  4. Zaloguj się i uruchom „Zakłady Na Żywo”
  5. Postępuj dokładnie tak, jak na wideo tutorialu poniżej
  6. Oglądaj za darmo mecze przez internet!

Uwaga! Każdy może obejrzeć mecz dopiero po zalogowaniu się na konto. Podczas rejestracji u bukmachera nie trzeba przechodzić przez proces weryfikacji, czyli nie musimy przesyłać skanu dokumentu tożsamości, jak dowód czy paszport!

Jeżeli chcesz obejrzeć także inne mecze online, już teraz sprawdź, jakie transmisje są dostępne w tę sobotę:

Masz już konto w Fortunie? Po prostu zaloguj się na nie i uruchom stream z derbów Madrytu dokładnie tak, jak pokazaliśmy to w naszym wideo poradniku!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułMecze streamy za darmo – 9 lutego (sobota)
Następny artykułDarmowe mecze w internecie – 10 lutego (niedziela)
Na meczach lig latynoskich przysypiam, jak mało kto, ale za to uwielbiam oglądać Premier League i polską ekstraklasę. Z natury optymista, jednak życie nauczyło mnie, że nie zawsze jest to odpowiednie podejście! :)