Bayern Monachium – Borussia Dortmund. Darmowa transmisja meczu, jak oglądać w internecie bez opłat?

60

Bayern Monachium – Borussia Dortmund to największy hit soboty, to jest 9 listopada. Jak obejrzeć to spotkanie online bez jakichkolwiek opłat? To jak najbardziej możliwe i do tego legalne. Poznajcie szczegóły już teraz!

Bayern Monachium - Borussia Dortmund. Darmowa transmisja meczu, jak oglądać w internecie bez opłat?
Bayern Monachium – Borussia Dortmund. Darmowa transmisja meczu, jak oglądać w internecie bez opłat?

Bayern – Borussia transmisja za darmo w internecie

Historii meczów Bayernu z Borussią z Dortmundu przedstawiać nikomu nie trzeba. Nawet osoby nieinteresujące się piłką na co dzień doskonale zdają sobie sprawę, jak ważny jest sobotni pojedynek – dla niemieckich kibiców, ale i nie tylko.

Mecz Bayern Monachium – Borussia Dortmund będzie można obejrzeć ZA DARMO na stronie legalnego bukmachera Betclic! Transmisja przygotowana została z myślą o wszystkich zarejestrowanych – konto można założyć za darmo.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Dokonanie rejestracji jest bardzo proste. Wszystko sprowadza się do wypełnienia formularza rejestracyjnego. Wystarcza podanie kilku podstawowych danych – nic poza tym!

Jak włączyć stream Bayern – Borussia? Najpierw założenie konta:

  1. Wejście na www.Betclic.pl
  2. Wypełnienie formularza rejestracyjnego z kodem „KOD510
  3. Zalogowanie się na konto
  4. Możliwość oglądania meczów i odbierania bonusów, w tym cashbacku na start do 510 PLN!

Bayern Borussia Dortmund startuje w dniu 9 listopada o godzinie 18.30. Właśnie wtedy na stronie Betclic rozpocznie się transmisja z tego wydarzenia. Jak włączyć stream?

⚽️ Mecz Bayern – Borussia online. Jak obejrzeć? ⚽️

  1. Gracz loguje się na stronie www.Betclic.pl
  2. Przechodzi do zakładki „Na żywo”
  3. Wybiera mecz i klika w nazwy drużyn
  4. Gotowe – materiał wideo uruchomiony!

Wszystko na stronie Betclic odbywa się legalnie, bezpiecznie i za darmo! Nie ponosi się jakichkolwiek opłat za uruchomienie transmisji i korzystanie z niej. Mecz działa również w wersji mobilnej – w aplikacji czy na przenośnej stronie internetowej.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułMecze w piątek. Co oglądać online w dniu 8 listopada? Plan transmisji w internecie!
Następny artykułLiverpool – Manchester City, Juventus – AC Milan. Niedzielne hity online. Gdzie streamy online za darmo? – 10 listopada
Na meczach lig latynoskich przysypiam, jak mało kto, ale za to uwielbiam oglądać Premier League i polską ekstraklasę. Z natury optymista, jednak życie nauczyło mnie, że nie zawsze jest to odpowiednie podejście! :)