Bet at home wróci do Polski na MŚ 2022?

22

Czy istnieje szansa na to, że bukmacher Bet at home wróci do Polski na MŚ 2022? Dla wielu typerów byłaby to fantastyczna wiadomość. Postanowiliśmy sprawdzić, jakie są aktualne informacje na ten temat.

Bet at home wróci do Polski na MŚ 2022?
Bet at home wróci do Polski na MŚ 2022?

Bet at home legalny w Polsce?

Nie trzeba nikomu szczególnie pisać o tym, że bukmacher Bet at home jest jedną z najpopularniejszych marek branżowych w naszym kraju. Do 2017 grało na niej bardzo wiele osób, jednak diametralnie zmieniło się to po wejściu w życie ustawy hazardowej, chociaż po cichu BAH ciągle działał na rzecz polskich klientów.

W 2021 roku, a także na początku 2022 prawdopodobnie nic już w sprawie Bet at home w Polsce się nie zmieni – strona tej marki nie działa, nie pozwala na przeglądanie oferty, a tym bardziej korzystanie z zakładów, odbieranie promocyjnych bonusów itp. Nietrudno jest znaleźć typerów, którzy nie są zadowoleni z takiego obrotu sprawy. I znaczna część z nich pyta się, jakie są szanse na to, by w najbliższym czasie miał miejsce powrót Bet at home do Polski. Terminem, który często przejawia się w spekulacjach, jest druga połowa 2022. To pod konie tego roku ma odbyć się mundial piłkarski w Katarze.

Fortuna kod promocyjny
Fortuna kod promocyjny

W momencie pisania tego materiału bet at home nie był legalnym bukmacherem w naszym kraju. Jeżeli więc ktoś chciał u niego grać, to będzie musiał obejść się smakiem. Kto wie, może na krótko, a może też już na najbliższych wiele lat.

Czy Bet at home planuje powrót do PL?

Bet at home Polska nie jest obecnie dostępne w naszym kraju. Nie wiadomo, jakie są plany władz tej marki na przyszłość, a przynajmniej nigdzie nie można znaleźć oficjalnych danych na ten temat. Wydaje się, że bukmacher ten dał za wygraną i zdecydował się nie iść na przekór polskiemu prawu. Pytanie, czy to dobrze, czy nie.

Nie brakuje osób, które uważają, że aktualnie niedziałająca strona Bet at home to dowód na to, że coś się święci, a więc bukmacher ten wkrótce znów będzie w Polsce działał, ale teraz już zgodnie z przepisami. Historia już zna takie przypadki, mimo że w kwestii bukmacherów w Polsce nie jest ona szczególnie bogata i nie posiada wielu stronic.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Dla graczy nadzieja powinna jednak umierać ostatnia, bo jeszcze nie tak dawno wydawało się, że nie będzie możliwości, by dostępny był legalny poker w Polsce, a tymczasem już teraz znajdziemy go na bardzo wielu stronach i nie wydaje się, by ten trend miał się zatrzymać. Co więcej, naprawdę duża część rasowych typerów przekonuje się do tego, że granie jedynie na sport to zaprzepaszczenie wielu okazji do zdobycia potencjalnych dużych wygranych.

Typy na MŚ 2022 a BAH. Zagramy tu czy nie?

Nie ma co ukrywać, że mistrzostwa świata w piłce nożnej to impreza, której firmy bukmacherskie nie mogą się doczekać. Mundial to wyjątkowe święto fanów futbolu i nie tylko zyskują na nim ci, którzy prowadzą puby z telewizorami. Osoby zarządzające Bet at home na pewno zdają sobie sprawę z potencjału katarskiej imprezy, co może oznaczać, że gdzieś jest rozważana możliwość powrotu do Polski.

Bet at home 2022 w Polsce? Wykluczyć tego nie można, chociaż z nieoficjalnych źródeł wiemy, iż na ten moment ten bukmacher nie bierze pod uwagę, że wróci do przyjmowania zakładów w Polsce. Zmienić się to może dopiero po wprowadzeniu jakichś korzystniejszych poprawek w ustawie hazardowej, a do tego na pewno bardzo daleka droga.

Betway wraca do Polski. Jest też Betcris i nie tylko!

Chociaż Bet at home w Polsce raczej się w najbliższym czasie nie pojawi, nie można narzekać na brak nowych bukmacherów w kraju. Przykładem może być chociażby bardzo popularna za granicą marka Betway, która w końcówce 2021 roku uzyskała licencję Ministerstwa Finansów. Kolejnym zagranicznym bukmacherem działającym w naszym kraju jest portal www.Betcris.pl.

STS bonus bez depozytu - kod promocyjny "BETONLINE"
STS bonus bez depozytu – kod promocyjny „BETONLINE”

Redakcja naszego portalu zwraca uwagę cały czas na to, co dzieje się w świecie bukmacherki w Polsce. Będziemy informować na bieżąco na temat sytuacji BAH w Polsce. Obecnie raczej nie ma co liczyć na szybki powrót tej firmy, chociaż na pewno nikt z graczy nie będzie szczególnie ubolewał, gdy te wszystkie rozważania okażą się nietrafione, a Bet at home PL rzeczywiście znów stanie się faktem.

Jeżeli kogoś interesuje darmowy bonus, czyli taki bez depozytu, może sprawdzić to, co obecnie oferuje marka STS. Na stronie www.STS.pl z kodem promocyjnym „BETONLINE” można otrzymać 29 PLN bez depozytu.

W ofercie legalnego bukmachera, podobnie jak w Bet at home, znajdziemy nie tylko ofertę na obstawianie sportu. Dostępne są tutaj legalne gry karciane typu poker czy bakarat, a oprócz tego można stawiać na wyścigi prawdziwych koni czy zdecydować się na spróbowanie sił w tak zwanych wirtualnych sportach.

Co najważniejsze – STS działa w Polsce w stu procentach legalnie, dlatego granie u niego nie wiąże się z ryzykiem popadnięcia w konflikt z prawem.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułNajlepsi w historii polscy siatkarze i siatkarki. Przypomnienie postaci
Następny artykułWalka Błachowicz – Teixeira dla każdego w internecie! Jak obejrzeć?
Na meczach lig latynoskich przysypiam, jak mało kto, ale za to uwielbiam oglądać Premier League i polską ekstraklasę. Z natury optymista, jednak życie nauczyło mnie, że nie zawsze jest to odpowiednie podejście! :)