Brazylia – Argentyna. Mecze online. Gdzie oglądać? – 3 lipca (środa)

34

Brazylia Argentyna w półfinale Copa America to bez wątpienia hit dnia. Jakie jeszcze mecze online przyniesie nam środa, to jest 3 lipca? Zobacz już teraz!

Brazylia - Argentyna. Mecze online. Gdzie oglądać? - 3 lipca (środa)
Brazylia – Argentyna. Mecze online. Gdzie oglądać? – 3 lipca (środa)

Brazylia vs Argentyna na Copa America

Drabinka tegorocznego Copa America ułożyła się w ten sposób, że w półfinale zmierzą się ze sobą reprezentacje Brazylii i Argentyny. Każda z nich marzy o finale i każda ma potencjał, by się w nim znaleźć.

Mimo kontuzji Neymara, w składzie Canarinhos nie brakuje gwiazd. Podobnie jest w Argentynie, gdzie na czele stoi – oczywiście – sam Leo Messi.

sts bonus bez depozytu. Kod promocyjny
sts bonus bez depozytu. Kod promocyjny

Trudno wskazać w tym meczu zdecydowanego faworyta. Bukmacherzy nieco więcej szans dają gospodarzom całego turnieju, ale trzeba mieć na uwadze, że mają oni za sobą rzuty karne w ćwierćfinałach.

Mecz o 2.30, ale chyba nikomu nie trzeba mówić, że warto tym razem zerwać nockę. W końcu taki pojedynek nie jest rozgrywany codziennie!

Półfinały MŚ kobiet 2019

Dla tych, którzy po prostu muszą się wyspać, przygotowaliśmy coś o bardziej ludzkiej porze. Półfinał mistrzostw świata kobiet – Holandia vs Szwecja.

Kobiecy futbol w meczach o wysoką stawkę powinien zadowolić nawet największych malkontentów. Liczymy na to, że środowy pojedynek to potwierdzi!

Mecz Rozgrywki Start Transmisja online
Brazylia - Argentyna Copa America 2.30 OGLĄDAJ!
Holandia - Szwecja MŚ (kobiety) 21.00 OGLĄDAJ!

Poprzedni artykułMecze dzisiaj. Transmisje online za darmo – 1-2 lipca
Następny artykułMecze na dzisiaj. Transmisje online za darmo – 4 lipca (czwartek)
Na meczach lig latynoskich przysypiam, jak mało kto, ale za to uwielbiam oglądać Premier League i polską ekstraklasę. Z natury optymista, jednak życie nauczyło mnie, że nie zawsze jest to odpowiednie podejście! :)