Bukmacher Betters – bonusy, promocje, oferta, strona i aplikacja

13

Już zdążyliśmy przyzwyczaić się do tego, że powstają nowi bukmacherzy, którzy chcą przebić się ze swoją ofertą. Nie można powiedzieć, że jest to łatwe zadanie, jednak sami gracze często posiadają konta o wielu podmiotów, by urozmaicać sobie grę. Nowy podmiot na rynku musi zrobić coś wyjątkowego w stronę gracza, aby skorzystał on z oferty bukmachera. Nie jest to proste, ale jednak starają się oni przebić i zachęcić gracza przynajmniej do zarejestrowania konta. Jednym z nowych bukmacherów na rynku jest Betters. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie jest to firma, którą zna każdy fanatyk obstawiania, ale dlatego podwójnie warto przybliżyć jej ofertę.

Bukmacher Betters - bonusy, promocje, oferta, strona i aplikacja
Bukmacher Betters – bonusy, promocje, oferta, strona i aplikacja

Betters – nowy bukmacher ze znaną twarzą

Nowi bukmacherzy chcą przede wszystkim zainteresować w jakikolwiek sposób graczy, aby oni skorzystali z oferty. Nie ma co ukrywać, że istotna jest promocja, aby pokazać graczom, że znane osoby są ambasadorami marki. I tak w przypadku Betters jest to znany komentator Polsatu, Bożydar Iwanow. To człowiek, który skomentował w swojej karierze tak naprawdę już wszystko i trudno, by nikt nie kojarzył go z jego głosu komentującego wydarzenia piłkarskie. Jest on na pewno jednym z 3-4 najbardziej rozpoznawalnych komentatorów w naszym kraju, a przede wszystkim to ścisła czołówka, jeżeli chodzi o oddawanie emocji boiskowych.

Wracając jednak do oferty Betters, to należy powiedzieć, że jest to legalny bukmacher, który posiada zezwolenie na prowadzenie działalności w Polsce. Sama oferta wygląda powiedzielibyśmy, że wygląda jak najbardziej normalnie. Do rąk graczy oddano zakłady sportowe, zakłady wirtualne oraz zakłady na żywo. Mówiąc jednak więcej o każdych z nich, to trzeba podkreślić, że Betters w swojej ofercie ma nie tylko najpopularniejsze dyscypliny, ale również i te mniej rozpoznawalne, co sprawia, że tylko pokazuje zainteresowanie względem każdego fanatyka zakładów bukmacherskich. Przy tym wszystkim nie można zapomnieć o zakładach e-sportowych. W ofercie są dostępne najbardziej znane gry komputerowe jak Counter Strike czy Dota 2, ale również takie hity jak Call of Duty czy Rainbow Six.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Co do możliwości obstawiania zakładów, to Betters oddał graczom do dyspozycji zakłady singlowe, AKO, systemowe (grupowe), szybkie zakłady oraz absolutną nowość, przy której zatrzymamy się na chwilę. Możemy wygrać nawet w przypadku kilku źle wytypowanych zdarzeń. Jak to działa? Tworzymy kupon złożony z np. 4 zdarzeń. Warunkiem koniecznym uzyskania jakiejkolwiek wygranej, jest poprawne wytypowanie wyniku pierwszego zdarzenia. Jest to produkt, który z pewnością może przyciągnąć nowe osoby. Ponadto jest możliwość zagrania kursów w ramach tzw. „kontroferty”. Polega ona tym, że można  zaproponować bukmacherom większy kurs, a jeżeli się zgodzą, to konsekwencją tego jest większa wygrana.

Prowadzony blog dla fanatyków sportu

Każdy gracz obstawiający w internecie przyzwyczaił się do tego, że przed obstawieniem każdego zakładu powinien przeprowadzić dokładną analizę. Sprawia ona, że nie trzeba swoich pieniędzy obstawiać w ciemno. Niestety, są tacy gracze, którzy tego nie robią, a w konsekwencji tego dziwią się, że zakład został nietrafiony. Nie powinni mieć oni najmniejszych pretensji, a jeżeli tak, to tylko do siebie. W dobie internetu pozyskiwanie informacji jest bardzo proste, więc tak naprawdę nie trzeba mieć wielkich zdolności poszukiwawczych, aby być na bieżąco ze wszystkimi newsami ze świata sportu.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Betters chce, żeby gracze nie byli tylko zmuszani do obstawiania zakładów, ale również do tego, żeby mogli dowiadywać się informacji i tworzyli prawdziwą społeczność. Właśnie dlatego idealnym rozwiązaniem jest prowadzenie bloga, w którym są ciekawostki ze świata sportu, insiderskie info, zapowiedzi spotkań oraz artykuły. Jasne, bukmacher zapewne zdaje sobie sprawę z tego, że najlepszymi nośnikami informacji są strony internetowe klubów bądź też te prowadzone przez kibiców, jednak jest to miły gest wykonany w stronę kibiców. Na blogu Betters nie brakuje artykułów i komentarzy ambasadora marki, czyli Bożydara Iwanowa. Co jednak jest istotne, czytanie bloga może powodować wygrywanie nagród, które Betters chce rozdać swoim klientom.

Możliwość otworzenia konta tymczasowego

Betters chce, żeby gracze nie byli rzucani od razu na głęboką wodę i mogli najpierw zapoznać się z funkcjonowaniem strony. Narzędziem, które to ułatwi jest możliwość otworzenia konta tymczasowego zanim ono zmieni się w konto stałe. Ten rodzaj konta ma swoje ograniczenia, ale jednak też niekoniecznie trzeba przesyłać swoje dokumenty do weryfikacji konta, które umożliwiałoby pełnię korzystania z konta na stronie.

Betters oferta bukmacherska
Betters oferta bukmacherska

Konto tymczasowe u bukmachera pozwala na łączną wpłatę w wysokości 5000 zł, natomiast trzeba mieć z tyłu głowy, że ono może być aktywne tylko 90 dni. Aby je utworzyć, wystarczy jedynie podanie podstawowych informacji o sobie jak:

  • imię i nazwisko
  • PESEL
  • nr telefonu
  • datę urodzenia i obywatelstwo
  • adres poczty elektronicznej

Oferty bonusowe dla klientów

Promocje bukmacherów są prawdziwym wabikiem, który sprawia, że gracze chętnie korzystają z oferty bukmachera. Otwarcie konta jest dobrym początkiem, ale jednak gracz musi poczuć, że jest doceniany, bo jeżeli nie, to przejdzie do konkurencji, która przygarnie go z otwartymi rękami. Jako, że pierwszy depozyt jest bardzo istotny, to Betters ma tego świadomość i oferuje na start promocję 20 zł freebetu. Nie jest to co prawda promocja, która zwalałaby z nóg, natomiast jak najbardziej warto z niej skorzystać. Wystarczy jedynie zawrzeć zakład za 20 zł i freebet zostanie automatycznie aktywowany właśnie na tę kwotę. Aby móc go zrealizować, trzeba obstawić zakład singlowy bądź ako z minimalnym kursem 1,8, a czas jego realizacji to 72h.

Kolejną promocją od Betters, którą chcemy wam przedstawić jest „Tygodniówka”. Jest to promocja, która promuje aktywnych graczy. Polega ona na tym, że można zawierać zakłady przez cały tydzień i zakład kombi z minimalnym kursem 2,0 za 20 zł. Po zakończeniu tygodnia otrzymamy bonus. Jego kwota zależy od ilości dni w które graliśmy: 10 PLN: jeśli 5 dni, 20 PLN: jeśli 6 dni, 35 PLN: jeśli 7 dni. To całkiem interesująca promocja, z której warto skorzystać, a szczególnie docenią ją ci, którzy na co dzień obstawiają kupony za duże stawki. Może się okazać, że osoby, które dopiero co otworzyło konto również chętnie będą obstawiać zakłady za minimalną stawkę 20 zł.

Obstawianie kuponów wiąże się z pewną odpowiedzialnością. Gracze dokładający kolejne spotkania liczą na to, że kurs, który rośnie na kuponie będzie trafiony i w konsekwencji będzie większa wygrana. W zamian rośnie też ryzyko, bo ile razy zdarzało się, że gracz miał tylko jedno nietrafione spotkanie na kuponie? Warto zatem skorzystać z promocji „Raise Bet”, która polega na tym, że wraz z rosnącą liczbą meczów na kuponie rośnie też wygrana. Dla przykładu, 5 spotkań na kuponie odpowiada bonusowi w postaci 5% większego kuponu, a maksymalnym bonusem jest 100%, ale w zamian trzeba obstawić na kuponie przynajmniej 22 spotkania na kuponie.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Bukmacherska Sp. z o.o. zezwolenie z 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJakie promocje dostępne u bukmachera Totalbet?
Następny artykułBonusy dla najlepszych typerów z PKO Ekstraklasy
Na meczach lig latynoskich przysypiam, jak mało kto, ale za to uwielbiam oglądać Premier League i polską ekstraklasę. Z natury optymista, jednak życie nauczyło mnie, że nie zawsze jest to odpowiednie podejście! :)