Bukmacher Fuksiarz zmniejsza przegrane gracz. Bonus do 500 PLN

21

Legalny bukmacher Fuksiarz PL online oferuje każdemu graczowi specjalną ofertę promocyjną, w której to można liczyć na extra środki za przegrane kupony. Każdy z typerów może liczyć nawet na 500 PLN w formie środków bonusowych.

Aktualny kod promocyjny u bukmachera Fuksiarz

Aktualny kod promocyjny u bukmachera Fuksiarz

Należy mieć na uwadze, że akcja promocyjna „Cashback bez limitu” jest aktywna typerom wyłącznie na stronie www.Fuksiarz.pl. Każdy z graczy musi mieć na uwadze, że chcąc ją aktywować należy wpisać kod promocyjny –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

Następnie pozostaje już użytkownikom dokonanie depozytu i obstawienie meczy. W promocji „Cashback bez limitu” kwalifikują się zarówno kupony SOLO i AKO i dostępne są dowolne zdarzenia, jakie bukmacher Fuksiarz posiada w swojej ofercie. Z wyjątkiem zdarzeń z oferty specjalnej.

Gracz sam wybiera, jakie mecze znają się na jego kuponie. Lecz wymagane jest to, aby kurs nie był mniejszy niż 2.00 i wówczas po wybraniu stawki kuponu pojawi się opcja „wartość zwrotu z tytułu Cashback.” To sprawi, że ubezpieczanie zakładu automatycznie jest uwzględnione.

Aktualny kod promocyjny w Fuksiarz –> BETONLINE

Bukmacher Fuksiarz przyznaje wysokość premii za przegrane kupony od ilości meczy na kuponie:

  • jedno zdarzenie – zwrot 7% wartości stawki
  • dwa zdarzenia – zwrot 10% wartości stawki
  • trzy lub więcej – zwrot 12% wartości stawki

Jednak trzeba zaznaczyć, że za każdy przegrany kupon gracz może otrzymać nawet 500 PLN. Otrzymane środki nie wymagają obrotu to sprawia, że od razu gracz może nie wypłacić.


Bukmacherska Sp. z o.o. zezwolenie z 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJakie zakłady do obstawiania są dla ciebie najlepsze?
Następny artykułJakie promocje dostępne u bukmachera Totalbet?