Bukmacherzy bez weryfikacji. Gdzie można grać bez dowodu?

29

W której firmie bukmacherskiej możemy obstawiać bez zweryfikowania swojego konta gracza? Minimum formalności jest czymś, czego oczekuje większość graczy, dlatego też operatorzy zakładów wzajemnych bez weryfikacji są jak najbardziej poszukiwani. Im szybciej będziemy mogli zagrać dany zakład, bez zbędnych formularzy albo druków – tym dla nas lepie. w naszym kraju dostępna jest obszerna lista buków bez konieczności weryfikacji, u których możemy obstawiać sportowe zakłady. Nie wszędzie musimy od razu rejestrować własne stałe konto, żeby móc uzyskać dostęp do całej oferty zakładów live oraz przedmeczowych.

Bukmacherzy bez weryfikacji. Gdzie można grać bez dowodu?
Bukmacherzy bez weryfikacji. Gdzie można grać bez dowodu?

Firmy bukmacherskie bez weryfikacji

Typerzy poszukujący bukmacherów bez konieczności weryfikacji zwykle chcą bardzo szybko założyć własne konto, aby móc puszczać kupony na najbliższe mecze. Dlatego nie jest im po drodze z operatorami, którzy już w trakcie rejestracji wymagają okazania dokumentu tożsamości i podania wszystkich osobowych danych. To zajmuje dużo więcej czasu, a graczowi może przeszkadzać w obstawieniu zakładów przed rozpoczęciem sportowego wydarzenia. U buków bez konieczności weryfikacji, konta możemy utworzyć w dwie minuty.

Firmy bukmacherskie bez weryfikacji nie muszą wcale oznaczać tego, iż dane przedsiębiorstwo łamie prawo. To metoda udostępniania gry poprzez legalnych buków, którzy otrzymali licencję od Ministra Finansów. Opcja typowania bez dokonywania weryfikacji, nie przeczy zapisom w ustawie hazardowej, zatem wszystko odbywa się z poszanowaniem polskiego prawa.

Superbet bonus powitalny
Superbet bonus powitalny

Firma bukmacherska bez weryfikacji – co to właściwie oznacza?

Zarejestrowanie się w firmie bukmacherskiej bez konieczności weryfikacji będzie oznaczało to, iż operator ten umożliwia utworzenie profilu typera bez informacji takich, jak numer oraz seria dokumentu tożsamości. Ponadto, nowi użytkownicy nie mają od razu obowiązku przesyłania do buka zdjęć czy skanów dokumentu. Weryfikacja w zakresie zakładów online odbywa się przede wszystkim na podstawie oceny wiarygodności typera dzięki skanom jego dokumentów tożsamości. Dzięki temu przebiega weryfikacja, która sprawuje kontrolę nad tym, czy wpisane do formularza dane pokrywają się dokładnie z dokumentem stwierdzającym tożsamość. Jeżeli firma bukmacherska nie wymaga od nas weryfikacji, to w takim przypadku konto założymy bez skanów dokumentu oraz wpisywania wybranych informacji. W praktyce pozwala to na bardzo szybki proces rejestracji po tym, jak zalogujemy się na koncie.

Zakłady bukmacherskie – szybki proces rejestracji bez weryfikacji

Dokonanie rejestracji bez weryfikacji w bukmacherskich zakładach to model, który obsługiwany jest przez większość spośród operatorów na rodzimym rynku. Gracze nie muszą wtedy mieć przy sobie skanów albo zdjęć dokumentów tożsamości. Bez tego mają także możliwość skorzystania z bukmacherskich zakładów, a zatem mają także opcję dokonania wpłaty na konto. Podążając nieco dalej, wiele polskich firm bukmacherskich na konta bez weryfikacji przyznaje również powitalne bonusy pod postacią freebetów oraz zakładów bez żadnego ryzyka. Jak można zauważyć u buków bez weryfikacji obstawimy kupony, ale także dostaniemy bonusy na starcie. Jedynym ograniczeniem w przypadku braku weryfikacji, będzie brak wypłaty wygranej na bankowe konto. W takiej bukmacherskiej firmie możemy typować oraz wpłacać, ale jeżeli będziemy chcieli wypłacić zgromadzone środki, to weryfikacja będzie niezbędna.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl1500 + 140 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Firmy bukmacherskie bez weryfikacji

W naszym kraju firm bukmacherskich bez konieczności weryfikacji ciągle przybywa, gdyż jest to sygnał dla graczy, iż właśnie w tym miejscu mogą zrealizować bardzo szybko kupony. Przewaga operatorów bez konieczności weryfikacji jest znacząca, zatem klienci, którzy chcą się szybko zarejestrować online, mogą przebierać w różnych ofertach. Bardzo ciekawe jest to, iż praktycznie u każdego z buków bez weryfikacji w czasie rejestracji możemy zastosować promocyjny kod, celem odebrania atrakcyjnych bonusów na start.

STS bez weryfikacji

Lider w bukmacherskich rankingach, a zatem STS to firma bez konieczności weryfikacji. Oferuje ona szybką rejestrację bez konieczności skanu czy zdjęcia dokumentu stwierdzającego tożsamość. Po tym, jak wpiszemy odpowiedni kod, możemy otrzymać pełen zestaw bonusów na nie poddanym weryfikacji koncie gracza. Mowa tutaj o zakładzie bez żadnego ryzyka, bonusie bez depozytu oraz bonusie od wpłaty. Konto gracza w STS bez weryfikacji, umożliwia zagranie kuponów o wartości do 5000 złotych. Sprawdzanie wygranych jest bardzo proste. Wystarczy skorzystać z opcji STS Sprawdź Kupon.

Fortuna bez weryfikacji

W przypadku Fortuny bez konieczności weryfikacji możemy zagrać przez okres 28 dni. Po upływie tego czasu dalsze typowanie będzie możliwe, niemniej po przesłaniu do buka dokumentów stwierdzających naszą tożsamość. Limit stawek w obrębie tymczasowego konta Fortuny, to 5 tysięcy złotych, zaś za promocyjny kod nowi gracze mogą dostać zakład bez żadnego ryzyka 610 złotych oraz bonus bez depozytu 100 procent do 2000 złotych. Klienci Fortuny bez weryfikacji, nie mogą dostać bonusów freebet o wartości 25 złotych. W czasie dokonywania rejestracji u tegoż buka, podajemy wyłącznie najważniejsze informacje.

Fortuna kod promocyjny
Fortuna kod promocyjny

BETFAN bez weryfikacji

Betfan ogranicza swoich graczy bez weryfikacji do łącznej kwoty stawek, która wynosi 5000 złotych. Jeżeli chodzi o czas, to operator ten nie wskazuje dokładnych terminów, w których należy dokonać weryfikacji własnego konta. Niewątpliwie, iż z pewnością będzie trzeba tego dokonać przed pierwszą wypłatą. Po zarejestrowaniu się bez weryfikacji w Betfan, możemy uzyskać cały pakiet bonusów na starcie.

TOTALbet bez weryfikacji

Operator zakładów Totalbet, jest kolejnym przykładem firmy bez weryfikacji. Konto u tegoż buka zarejestrujemy bardzo szybko bez dokumentów tożsamości. Będzie ono miało ważność przez okres 90 dni – w tymże czasie możemy skorzystać z limitu stawek na łącznym poziomie 5000 złotych. Totalbet bez weryfikacji, nie pozwala na uzyskanie zakładów darmowych 20+20. Z odpowiednim promocyjnym kodem, możemy za to dostać bonus od depozytu oraz zakład bez żadnego ryzyka.

Superbet bez weryfikacji

U buka Superbet bez weryfikacji dostaniemy cały zestaw powitalnych bonusów, bonus od depozytu oraz zakład bez żadnego ryzyka. To operator, który umożliwia typowanie na koncie tymczasowym przez okres 90 dni. W tym czasie, nie możemy jednak przekraczać limitu stawek na poziomie 5000 złotych.

Superbet bez weryfikacji. Na start ponad 1500 zł
Superbet bez weryfikacji. Na start ponad 1500 zł

Etoto bez weryfikacji

Firma bukmacherska Etoto bez weryfikacji, pozwala na typowanie zakładów na maksymalną kwote 4000 złotych. Bukmacher nie daje nam czasu maksymalnego na weryfikację, niemniej jednak z pewnością trzeba będzie ją wykonać przed pierwszym wypłacaniem pieniędzy. Na koncie Etoto bez weryfikacji, można dostać bonus powitalny.

Pozostałe zakłady bukmacherskie bez weryfikacji – PZBUK, Fuksiarz, eWinner, Betclic, LVBET, Totolotek

Tak, jak zostało to wspomniane na samym początku – w naszym kraju nie brak jest buków bez konieczności weryfikacji. Do tej grupy zalicza się także Totolotek, Betclic, eWinner, Fuksiarz oraz PZBUK. Co łączy wymienionych buków? To, iż proces rejestracyjny przebiega bardzo podobnie, zaś ograniczenia dla tymczasowego konta stoją na takim samym poziomie.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Bukmacherska Sp. z o.o. zezwolenie z 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułNajważniejsze fakty o bukmacherze PZBuk
Następny artykułTypowanie Ligi Europy. Bonus od STS – nie tylko dla nowych!
Na meczach lig latynoskich przysypiam, jak mało kto, ale za to uwielbiam oglądać Premier League i polską ekstraklasę. Z natury optymista, jednak życie nauczyło mnie, że nie zawsze jest to odpowiednie podejście! :)