Cały kupon na pewniakach – czy to ma sens?

12

W czasie obstawiania zakładów bukmacherskich należy stosować się minimum do kilku istotnych zasad. Jest to wymagane, aby można było liczyć na notowanie (nie tylko jednorazowe) dobrych wyników. Niektórzy uważają, że warto wytypować np. same pewniaki (na kuponie akumulowanym). Czy taka taktyka jest zaś generalnie opłacalna w dłuższej perspektywie czasu? A może warto nastawić się na coś zdecydowanie innego?

Trzeba liczyć się z niespodziankami…

Obstawianie tylko i wyłącznie pewniaków nie gwarantuje wygranej w podmiotach hazardowych. Masz obecnie konto w Betfan? Zastanawiasz się teraz, jak grać, by notować dobre wyniki? Nie tylko od czasu do czasu? Niektórym przychodzi na myśl właśnie taka strategia. Warto zaś zauważyć, że w sporcie nie brakuje niespodzianek. Dlatego generalnie rekomenduje się, by dokładnie analizować obstawiane wydarzenia i typować co najwyżej duble… Wystarczy tak naprawdę prześledzić choćby tabele piłkarskie z zakończonego ostatnio sezonu 2021/22, aby przekonać się o tym, że faworyci czasami zawodzą. Nawet ci najwięksi. Mistrzowie lig z rozgrywek zaliczanych do TOP5 od czasu do czasu remisowali lub nawet przegrywali swoje spotkania. Jeśli zatem obstawisz same pewniaki, to i tak musisz liczyć się z tym, że one finalnie nie wejdą. Zakłady sportowe nie są bowiem takie proste, jak się niektórym może początkowo wydawać.

Warto obstawiać tylko sprawdzone typy bukmacherskie

W tym momencie tak naprawdę dopiero zaczynasz? Uczysz się funkcjonowania podmiotów bukmacherskich w praktyce? Osoby początkujące często są zdania, że wystarczy obstawiać pewniaki, by notować dobre rezultaty. Jak już wiesz, to nie jest takie proste… Nie masz pojęcia, co obstawić np. dzisiaj lub jutro? A może szukasz dobrych typów na finał Ligi Mistrzów, który zbliża się wielkimi krokami? Nie można typować wyłącznie ze względu na same nazwy klubów, czy zawodników. Warto zdecydować się na typy bukmacherskie od ekspertów, które są bardzo starannie przeanalizowane. Takich nie brakuje na Sport Betfan. Pewne typy bukmacherskie dają bardzo dużą szansę na zanotowanie odpowiedniego dla Ciebie wyniku. Oczywiście, nie masz 100% gwarancji na tej płaszczyźnie. Jeśli jednak będziesz obstawiał typy bukmacherskie ze Sport Betfan, to możesz liczyć na satysfakcjonujące rezultaty w dłuższej perspektywie czasu.

Dlaczego nie powinno się pod żadnym pozorem grać taśm?

To najgorsze, co może spotkać początkującego typera. Wiele osób na starcie swojej przygody z zakładami bukmacherskimi zaczyna obstawiać tak zwane taśmy. A są to kupony składające się np. z kilkunastu, czy nawet kilkudziesięciu wydarzeń. Czy są szanse, że takie warianty wejdą? Są, aczkolwiek czysto matematyczne. Może od czasu do czasu uda Ci się trafić taśmy. Pewne jest tutaj jedno. W dłuższej perspektywie nie będziesz na tym wychodził dobrze. Dlatego nie powinno dziwić, że ludzie rekomendują obstawianie przede wszystkim singli. Alternatywnie możesz zdecydować się na duble, czyli kupony składające się z dwóch wydarzeń.

Poprzedni artykułJak w prawidłowy sposób analizować kursy bukmacherskie?
Następny artykułCzy warto mieć konto u bukmachera z transmisjami meczów?