Championship. Stream meczu Huddersfield vs West Brom za darmo online – 17 lipca [piątek]

14

Czas na pierwsze spotkania w ramach czterdziestej piątej kolejki angielskiej Championship. Jedyny mecz, jaki będzie miał miejsce w dniu 17 lipca będzie to konfrontacja pomiędzy Huddersfield vs West Brom. Początek tego starcia zaplanowano na godzinę 18:30.

Mecze na żywo Huddersfield – West Brom transmisje live stream online

Mecze na żywo Huddersfield – West Brom transmisje live stream online

Śmiało trzeba powiedzieć, że jest to pojedynek dwóch zespołów, które sklasyfikowane są po dwóch odmiennych stronach ligowej tabeli. Gospodarze do tej pory zgromadzili czterdzieści osiem punktów co daje im odległą, bo dwudziestą pozycję. West Brom to obecnie druga drużyna w lidze mając osiemdziesiąt dwa punkty.

Piłkarze zespołu Huddersfield przed własną publicznością sięgnęli po siedem wgranych, sześciokrotnie remisowali i dziewięć razy ponosili porażkę. Drużyna WBA w „delegacjach: regularnie punktuje, ponieważ obecnie mają najlepszy bilans z wszystkich zespołów w lidze, który wynosi dwanaście wygranych, siedem remisów i tylko trzy porażki.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Patrząc na obecną dyspozycję tych drużyn to również dużo lepiej wygląda to wszyskto po stornie gości. iłkarze WBA w ostatnich pięciu meczach wygrali trzy mecze i dwukrotnie remisowali. W tym samym okresie drużyna gospodarze tego starcia wygrała jeden mecz, tyle razy samo przegrywała oraz trzykrotnie dzielili się punktami z rywalem.

Natomiast jeśli idzie o spotkania bezpośrednie to bilans jest równy, bowiem oba te zespoły zanotowały po dwie wygrane i remisy, a także raz padał remis.

Jak obejrzeć mecz Huddersfield – West Brom online bez żadnych opłat i reklam?

  1. Wejść na stronę www.STS.pl
  2. Dokonać rejestracji konta i KONIECZNIE wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym
  3. Włączyć transmisję meczu Huddersfield – West Brom oglądać za darmo
  4. Warto jest wiedzieć, że rejestrację konta gracz otrzymuje darmowy bonus o wartości 29 PLN pod warunkiem, że wpisze wcześniej podany kod promocyjny!
  5. Wszystko to jest legalnie i zgodnie z polskim prawem
MeczRozgrywkiGodzinaLink do streamu
Huddersfield – West BromChampionship18:30Oglądaj online
Poprzedni artykułMeczyki online z PKO Ekstraklasy. Stream meczu Lechia vs Legia online – 15 lipca [środa]
Następny artykułDarmowe streamy z PKO Ekstraklasy, m.in. Raków Częstochowa vs Wisła Płock – 18 lipca [sobota]