Co oglądać w sobotę? Darmowe transmisje meczów na 7 września!

15

Przed nami 7 września, a więc pierwsza w tym miesiącu sobota z meczami eliminacyjnymi Euro 2020. Co warto obejrzeć? Mamy plan transmisji z najciekawszymi spotkaniami!

Co oglądać w sobotę? Darmowe transmisje meczów na 7 września!
Co oglądać w sobotę? Darmowe transmisje meczów na 7 września!

Euro 2020 eliminacje mecze online

Piłkarska sobota rozpocznie się o godzinie 18. Na Wembley piłkarze reprezentacji Anglii zagrają z Bułgarią. Zdecydowanym faworytem pojedynku są gospodarze, którzy w tych eliminacjach jeszcze nie stracili punktu.

Bułgarzy mają sporo problemów i na pewno starcie z Anglikami będzie dla nich dużym wyzwaniem. Na ten moment zajmują ostatnie miejsce w grupie i nie wydaje się, by po sobocie miało się to zmienić.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Aktualni mistrzowie świata nie wyobrażają sobie sytuacji, w której nie wyszliby z grupy eliminacyjnej z pierwszego miejsca. Trójkolorowi w dniu 7 września zagrają z Albanią.

Francuzi przeciwko najbliższemu przeciwnikowi lubią strzelać gole. Można spodziewać się ich całkiem sporo już w pierwszej połowie – przynajmniej tak pokazuje historia oraz statystyka.

Serbia sprawdzi formę Portugalii

Portugalia w drodze na Euro 2020 nie radzi sobie tak, jak chcieliby tego jej kibice. Dwa mecze – dwa remisy. To raczej niewiele jak na mistrza Europy, który wygrał ostatnio Ligę Narodów UEFA.

Teraz Portugalczyków czeka trudny wyjazd do Serbii. O komplet „oczek” może być ciężko, ale trzeba pamiętać, że ekipa ta jeszcze nie ma gwarantowanego miejsca na mistrzostwach i nadal musi walczyć o punkty do tabeli.

Mecz Rozgrywki Start Transmisja online
Anglia - Bułgaria Eliminacje Euro 2020 18.00 OGLĄDAJ!
Francja - Albania Eliminacje Euro 2020 20.45 OGLĄDAJ!
Serbia - Portugalia Eliminacje Euro 2020 20.45 OGLĄDAJ!