Czy Fortuna daje bonus na urodziny swoim klientom?

6

Wiele osób obstawiających mecze chce wiedzieć, czy bukmacher Fortuna daje swoim klientom bonus na urodziny. Czy tego typu prezent jest możliwy do zgarnięcia w tym miejscu?

Czy Fortuna daje bonus na urodziny swoim klientom?
Czy Fortuna daje bonus na urodziny swoim klientom?

Fortuna jako popularny legalny bukmacher

Kiedy wybieramy dla siebie bukmachera, zależy nam na tym, by zdecydować się na taką opcję, która w danym momencie będzie dla nas najkorzystniejsza. Rzadko zdarza się więc, by ktoś na samym początku przygody z obstawianiem wybierał strony mało popularne, o których rankingi bukmacherów w zasadzie wcale nie mówią.

Co dla graczy najważniejsze? Zależy im na tym, by mogli korzystać z wysokich kursów bukmacherskich, a przy okazji nie chcą być zapomniani od razu po tym, jak założą konto. Dla każdego ważne są bonusy lojalnościowe – kiedy dana firma przyznaje ich całkiem sporo, może liczyć na masę pozytywnych opinii w internecie. I chociaż to za mało, by stać się najlepszym bukmacherem w kraju, z pewnością wystarczające do tego, by mieć sporą rzeszę zadowolonych klientów.

Superbet bonus powitalny
Superbet bonus powitalny

Strona internetowa www.eFortuna.pl jako pierwsza w naszym kraju otrzymała licencję na przyjmowanie zakładów całkowicie online. Można więc powiedzieć, że marka ta wyznacza trendy na polskim rynku od dawna i tak naprawdę do dzisiaj tak jest. Jeżeli ktoś interesuje się typerskim światem, na pewno zdaje sobie sprawę, czym jest bukmacher Fortuna i uważa go za godnego zaufania.

Bonusy dla stałych klientów w Fortunie

Marka bukmacherska Fortuna ma start ma dla graczy kilka prezentów. Przy rejestracji konta na stronie www.eFortuna.pl można wpisać kod promocyjny „BETONLINE„, a w pakiecie na start przygotowano na dobry początek 20 zł bez wpłaty i oprócz tego również zakład bez ryzyka do 600 zł, 10 zł przy pierwszej wpłacie i 50% do 200 zł za depozyt numer dwa.

Kiedy już jednak jesteśmy klientami jakiegoś bukmachera, chcemy także odbierać mniejsze bądź większe premie. Właśnie dlatego gracze bardzo często pytają się, czy Fortuna daje coś na urodziny albo jakie inne oferty specjalne są dostępny w tym miejscu już po utworzeniu konta.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl1560 + 100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Nie brakuje bukmacherów, gdzie można odebrać premie z okazji naszych urodzin. Niekiedy w zasadzie nie trzeba spełniać większych wymagań, aby tego typu prezent otrzymać. W innych przypadkach – a takich jest najwięcej – chodzi o to, by jak aktywniej typować, aby ostatecznie być za to wynagrodzonym. Tak jest chociażby w sytuacji, gdy do gry wkracza obstawianie w STS.

Fortuna jest jednym z tych bukmacherów, o których na pewno nie można napisać, że zapominają o swoich klientach. Najlepszym potwierdzeniem jest Fortuna Klub Plus, w skrócie FKP. Dostępnych jest wiele promocji pozwalających na powiększanie dorobku bonusowego i odbieranie zakładów specjalnych, doładowań wpłat i innych. A wszystko to nawet już wiele lat po zarejestrowaniu profilu typerskiego.

Fortuna bonus na urodziny

Jeżeli przejrzymy internet w celu sprawdzenia opinii na temat Fortuny, zauważymy, że jest to bukmacher z transmisjami meczów i często jest to chwalone. Kolejna kwestia dotyczy bonusu powitalnego – zmienia się z biegiem czasu, ale nadal jest pozytywnie wyróżniającym się prezentem na tle konkurencyjnych ofert.

Nie bez znaczenia jest także to, że rzeczywiście w Fortunie można znaleźć bardzo wiele premii dla starych klientów. Czy jednak wśród komentarzy znajdziemy coś na temat tego, czy Fortuna daje bonus na urodziny? Postanowiliśmy przyjrzeć się temu nieco bliżej.

Fortuna bonus na urodziny. Czy można go dostać?

Owszem, dostępny jest u bukmachera Fortuna kod promocyjny, który można wykorzystać przy zakładaniu konta. To dowód na to, że w tym miejscu ceni się w zasadzie wszystkich, a tym najbardziej wymagającym próbuje się przekazać możliwie jak najwięcej.

Fortuna stara się mocno, by uważana była za bukmachera z dużą ilością promocji i tak w rzeczywistości jest. Tym samym trudno jest niektórym uwierzyć w to, że mogłoby w tego typu miejscu zabraknąć promocji urodzinowej.

Fortuna kod promocyjny
Fortuna kod promocyjny

Niestety, czytając komentarze graczy w sieci można dojść do wniosku, że u bukmachera Fortuna bonus urodzinowy nie jest przyznawany. Nie można wykluczyć, że w przyszłości to się nie zmieni, ale na ten moment bukmacher nie ma dla graczy tego rodzaju prezentu. Jest to na pewno swego rodzaju wada, ale nie powinno nikomu przyjść do głowy, że nikt w tym miejscu nie dba o potrzeby typerów.

Z pewnością dobrą wiadomością byłoby to, gdyby bonus na urodziny Fortuna zaczęła graczom przyznawać. Najczęściej informacje o tego typu premiach otrzymuje się e-mailem, a następnie wykorzystuje przy obstawianiu konkretnych zakładów.

Obiecujemy, że będziemy bacznie przyglądać się rynkowi, by poinformować o tym, iż Fortuna ma już dla graczy bonus na urodziny.

Jaki bukmacher daje bonus na urodziny?

Jeżeli chcemy odbierać bonusy bukmacherskie na urodziny, możemy utworzyć konto chociażby na www.STS.pl. W tym miejscu z kodem promocyjnym „BETONLINE” zgarnąć można 100 zł jako zakład bez ryzyka. Przy trzech pierwszych depozytach bukmacher proponuje swoim nowym klientom także nawet 1560 zł ekstra (w formie doładowań oraz nagród za wykonanie zadań typerskich).

Pamiętajmy, że urodziny są tylko raz w roku. Najważniejsze jest znalezienie takiego bukmachera, który będzie przekonywał nas do siebie standardową ofertą, a nie taką, co jest dostępna tylko od święta.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułEkspert + to szansa na 20 000 PLN za obstawianie meczy w Fortunie
Następny artykułTotal Casino bonus bez depozytu. Jaki kod promocyjny?
Na meczach lig latynoskich przysypiam, jak mało kto, ale za to uwielbiam oglądać Premier League i polską ekstraklasę. Z natury optymista, jednak życie nauczyło mnie, że nie zawsze jest to odpowiednie podejście! :)