Czy warto mieć konto u bukmachera z transmisjami meczów?

11

Bukmacher z transmisjami meczów to dobre rozwiązanie? Sprawdzamy, czy każdy powinien rozważać zakładanie konta w tego typu miejscu. Jakie są plusy, a jakie minusy podobnego rozwiązania?

Czy warto mieć konto u bukmachera z transmisjami meczów?
Czy warto mieć konto u bukmachera z transmisjami meczów?

Nowoczesny bukmacher to już nie tylko zakłady

Wszystko zauważamy zmiany, jakie zachodzą w najbliższym otoczeniu, a także trendach w dziedzinie elektroniki i nie tylko. Sporo lat minęło już od czasów, kiedy pojawiali się w internecie pierwsi bukmacherzy. Początkowo oferowali oni tylko to, co wydawało się być ich jedyną możliwą i podstawową funkcją – obstawianie zakładów na sport. Okazało się jednak z czasem, że gracze szukają czegoś więcej. Tym samym powstały różne dodatki, które mają na celu wprowadzenie różnorodności poprzez dodawanie kolejnych produktów jak karty, wirtualne sporty i wiele więcej.

Innymi słowy, bukmacherzy w Polsce, aby zapewnić swoim klientom wszystko to, co jest dla nich najistotniejsze. Przekłada się to, rzecz jasna, na liczbę zadowolonych osób, które wystawiają pozytywne opinie konkretnym stronom. Wśród tych najpopularniejszych znajdziemy dobrze wszystkim znane portale jak www.STS.pl czy www.eFortuna.pl. W każdym z nich można obstawiać mecze, ale również i… oglądać. Czy dla wszystkich to dobre rozwiązanie? Na czym dokładnie ono polega w praktyce?

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Mecze online w zakładach bukmacherskich

Zakłady bukmacherskie na żywo to już w zasadzie standard. Każdy na swojej stronie do typowania znajdziemy dział, który pozwala na granie typów na trwające już wydarzenia sportowe. Niestety, ciągle nie wszędzie standardem jest to, że da się dane spotkanie obejrzeć. Transmisje meczów u bukmacherów były nigdyś kojarzone tylko z dobrymi stronami z zagranicy, ale tak już nie jest. Podobnie jak nigdyś wydawało się, że nigdy w Polsce nie zostaną zaoferowane freebety bez depozytu, tak samo wątpiono w to, by którykolwiek bukmacher zdecydował się na pokazywanie swoim klientom streamów. Stało się jednak inaczej.

Strony z zakładami bukmacherskimi powstały w jednym celu, dlatego też nadal ich podstawową funkcjonalnością jest danie możliwości postawienia pieniędzy na mecze piłkarskie, koszykarskie, hokejowe i wiele więcej. Dzięki transmisji można jednak śledzić to, co dzieje się na placu gry i tym samym podjąć właściwą decyzję przy typowaniu. Tutaj nie ma co jednak liczyć na bardzo wysoką jakość obrazu, studio przedmeczowe z analizami i tak dalej – pamiętajmy, że to nadal jest bukmacher, a więc transmisje są tylko dodatkiem, a nie produktem numer jeden.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl1500 + 140 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jak ogląda się mecze podczas obstawiania? Przykładem niech będzie STS. Poniżej pokazujemy filmik, w którym krok po kroku widać proces uruchamiania transmisji. Nie ulega wątpliwości, że tak naprawdę nikt nie powinien mieć żadnych trudności z uruchomieniem materiału wideo.


Aby oglądać mecze w STS podczas obstawiania, należy zarejestrować się na www.STS.pl. Tylko na początku można podać kod promocyjny „BETONLINE„, który zapewnia 100 zł jako zakład bez ryzyka. Przy trzech pierwszych wpłatach do bukmachera otrzymać można również nawet 1500 zł ekstra jako doładowanie.

Co można oglądać u bukmachera, a czego nie?

Jeżeli typowanie Ligi Europy czy innych europejskich pucharów jest tym, na co poświęcamy najwięcej czasu, będziemy zawiedzeni, bo u bukmacherów tego typu meczów oglądać na żywo nie można. Na szczęście, lista rozgrywek pokazywanych jest bardzo długa, więc każdy powinien wyłapać na niej przynajmniej kilka godnych uwagi rozgrywek.

Przede wszystkim u bukmacherów obejrzymy na żywo ligę niemiecką, włoską czy hiszpańską. Można także oglądać pucharowe rozgrywki z wielu krajów, chociaż – niestety – nie z Polski. Na ten moment nie wiadomo, czy kiedykolwiek Ekstraklasa będzie pokazywana u bukmacherów internetowych w naszym kraju. Swego czasu starano się o to, jednak opłaty licencyjne stały na wysokim poziomie.

Zawsze na stronach internetowych bukmacherów z transmisjami można przeczytać to, jakie pojedynki są u nich do obstawiania i oglądania. Kalendarze są na bieżąco aktualizowane, więc nie ma możliwości, by cokolwiek przegapić. Na pewno dobrą nowiną jest to, że piłka nożna to tylko część oferty, bo jest jeszcze miejsce dla tenisa czy chociażby gal UFC!

Czy warto mieć konto u bukmachera z transmisjami za darmo?

Odpowiedź na pytanie zadanie w nagłówku wydaje się być dla wielu oczywista. I chyba taka właśnie jest. Oczywiście, nikt nikomu nie każe meczów oglądać, ale gdy jest taka możliwość – dlaczego z tego nie korzystać? Tym bardziej, że nowoczesny bukmacher bez weryfikacji to miejsce, gdzie nie trzeba nawet od razu przy rejestracji skanować dowodu, więc proces zakładania konta jest skrócony do absolutnego minimum.

Tak ogląda się mecze w Fortuna TV:


Za oglądanie transmisji nie jest pobierana opłata w postaci abonamentu czy czegoś podobnego. Niektórzy bukmacherzy chcą, by zagrać jakiś kupon w określonym czasie, a inni wymagają jedynie posiadania pieniędzy na koncie. Warto sprawdzić, jak obecnie wyglądają transmisje chociażby na www.eFortuna.pl i www.Betclic.pl, a następnie porównać je, dostosowując kryteria do własnych wymagań.

Nie jest powiedziane, że bukmachera z transmisjami kursy są zawsze mniejsze niż u konkurencji. Na pewno nie jest to żadna reguła. I nawet jeśli nie chcemy oglądać meczów bez przerwy, na pewno lepiej mieć możliwość włączenia transmisji, niż nie. Szczególnie, że najczęściej nie wiążę się to ze spełnieniem żadnych szczególnie trudnych wymagań.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. MR BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z dnia 19 grudnia 2019 nr PS4.6831.1.2019. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCały kupon na pewniakach – czy to ma sens?
Następny artykułNajnowszy kod promocyjny w STS. 1640 PLN na start
Na meczach lig latynoskich przysypiam, jak mało kto, ale za to uwielbiam oglądać Premier League i polską ekstraklasę. Z natury optymista, jednak życie nauczyło mnie, że nie zawsze jest to odpowiednie podejście! :)