Darmowe mecze Liga Mistrzów – 12 grudnia (środa)

28

W środę poznamy kolejne zespoły, które awansują do 1/8 finału obecnego sezonu Ligi Mistrzów. Jakie darmowe mecze polecamy obejrzeć 12 grudnia?

Liga Mistrzów mecze online
Darmowe mecze Liga Mistrzów – 12 grudnia (środa)

Nie wszystkie środowe mecze będą o stawkę, jednak wiele z nich zapowiada się naprawdę ciekawie. Niestety, prawie każde ze spotkań rozgrywane będzie o 21, dlatego też trzeba znaleźć sobie sposób, by śledzić na żywo poczynania kilku zespołów w tym samym czasie. 

Szachtar Donieck nie będzie miał łatwego zadania, ponieważ zagra u siebie przeciwko francuskiemu Lyonowi. Obie drużyny sporo goli tracą, ale tym razem na pewno zrobią wszystko, by nie kontynuować tego trendu. W końcu zwycięzca środowego starcia uzyska awans do 1/8 finału, a to naprawdę ogromna nagroda! 

Nie trzeba być na bieżąco z rozgrywkami Ligi Mistrzów, by mieć świadomość, że pojedynek Ajax – Bayern będzie ciekawym widowiskiem. Obie jedenastki mają już zapewniony awans, ale tylko jedna z nich może zostać zwycięzcą grupy. Kto to będzie? Dowiemy się 12 grudnia chwilę przed godziną 23. 

Manchester United w każdym meczu stawia sobie za cel zrewanżowanie się kibicom za nieudane fragmenty tego sezonu. Kolejna szansa w meczu z Valencią, która na pewno w przyszłym roku zagra w Lidze Europy. Jeżeli „Czerwone Diabły” chcą w ogóle myśleć o pierwszym miejscu w grupie, muszą środowy mecz wyjazdowy wygrać i liczyć na to, iż Juventus zaliczy wpadkę z outsiderem grupy.

Poniżej znajdziecie streamy, gdzie dostępne są mecze na żywo za darmo. Mamy nadzieję, że wybierzecie z nich coś na tyle interesującego, by zająć sobie 90 minut wolnego czasu! 🙂

Mecz Rozgrywki Start Transmisja online
Szachtar - Lyon Liga Mistrzów 21.00 OGLĄDAJ!
Ajax - Bayern Liga Mistrzów 21.00 OGLĄDAJ!
Valencia - Man Utd. Liga Mistrzów 21.00 OGLĄDAJ!
Poprzedni artykułLiga Mistrzów streamy za darmo – 11 grudnia (wtorek)
Następny artykułLiga Europy za darmo online – 13 grudnia (czwartek)
Na meczach lig latynoskich przysypiam, jak mało kto, ale za to uwielbiam oglądać Premier League i polską ekstraklasę. Z natury optymista, jednak życie nauczyło mnie, że nie zawsze jest to odpowiednie podejście! :)