Darmowe mecze online – 1 stycznia (wtorek)

25

Nowy Rok, a więc tradycyjnie przed nami rozgrywki Premier League. Jakie darmowe mecze online warto obejrzeć w dniu 1 stycznia? Sprawdźcie naszą listę streamów!

Darmowe mecze online - 1 stycznia (wtorek)
Darmowe mecze online – 1 stycznia (wtorek)

Mecze online Nowy Rok 2019

1 stycznia 2019 roku zaplanowano dokładnie trzy mecze z angielskiej ekstraklasy. Patrząc na to, że czekają nas występy, między innymi, Arsenalu czy Tottenhamu, nie mamy wątpliwości, iż będzie co oglądać.

Darmowe mecze online we wtorek rozpoczną się o godzinie 13.30, kiedy to Everton zmierzy się z Leicester City. Pojedynek niemalże sąsiadujących ze sobą drużyn w tabeli dostarczy nam na pewno walki do samego końca, a może i sporej ilości goli.

Darmowe mecze w internecie

Nie mamy wątpliwości, że ciekawie będzie też w londyńskich derbach, w których Arsenal podejmie u siebie Fulham. Stream za darmo z tego meczu rozpocznie się o godzinie 16.

Na koniec noworocznej kolejki PL czeka nas pojedynek Cardiff City z Tottenhamem. Faworytem jest wicelider, ale nie można zapominać, że gospodarze wtorkowego spotkania dość dobrze spisują się u siebie, zaliczając ostatnio trzy zwycięstwa na pięć meczów!

Mecz Rozgrywki Start Transmisja online
Everton - Leicester P. League 13.30 OGLĄDAJ!
Arsenal - Fulham P. League 16.00 OGLĄDAJ!
Cardiff - Tottenham P. League 18.30 OGLĄDAJ!

Poprzedni artykułPremier League online za darmo. Streamy na 30.12.2018
Następny artykułMecze za darmo w internecie – 2 stycznia (środa)
Na meczach lig latynoskich przysypiam, jak mało kto, ale za to uwielbiam oglądać Premier League i polską ekstraklasę. Z natury optymista, jednak życie nauczyło mnie, że nie zawsze jest to odpowiednie podejście! :)