Darmowe mecze online – 18 listopada (niedziela)

34

W niedzielę 18 listopada czekają na nas kolejne starcia w LidzeNarodów. Darmowe mecze online na dzisiaj to Szwajcaria – Belgia, Hiszpania – Bośnia oraz Irlandia Północna – Austria!

Darmowe mecze online - 18 listopada (niedziela)
Darmowe mecze online – 18 listopada (niedziela)

W następny weekend czekają nas już rozgrywki ligowe, ale zanim to nastąpi – reprezentacje! Nie wszyscy lubią meczów międzynarodowych, ale trzeba przyznać, że mają one swój urok.

Na dzisiaj przygotowaliśmy dla was trzy darmowe mecze online. Pierwszy z nich zapowiada się wyjątkowo ciekawie. Pojedynek Szwajcarii z Belgią to starcie dwóch solidnych ekip, które stać na naprawdę wiele. Mecz ten zaplanowany jest na 18.11.18 na godzinę 20.45!

W tym samym czasie, co opisywane przed chwilą starcie, odbędzie się sparing Hiszpanii z Bośnią i Hercegowiną. Faworyt może być w tym przypadku tylko jeden, ale jedenastka z Półwyspu Iberyjskiego to zawsze wiele ciekawych akcji i dużo goli, których nie można przegapić!

A na rozgrzewkę przed dwoma wieczornymi spotkaniami, mecz Irlandia Północna – Austria. Waleczni Wyspiarze zagrają z drużyną, która zajmuje drugie miejsce w grupie. Irlandia na pewno łatwo niedzielnego starcia nie odpuści, bowiem ma sporo do udowodnienia swoim kibicom – w Lidze Narodów jeszcze nie wygrała żadnego spotkania!

Mecz Rozgrywki Start Transmisja
Szwajcaria - Belgia Liga Narodów 20.45 OGLĄDAJ!
Hiszpana - Bośnia i Hercegowina Towarzyskie 20.45 OGLĄDAJ!
Irlandia Płn. - Austria Liga Narodów 18.00 OGLĄDAJ!
Poprzedni artykułAnglia – Chorwacja 18.11.18. Meczyki 24, gdzie stream online?
Następny artykułNiemcy – Holandia [19.11.18] – Mecz online, gdzie oglądać za free?
Na meczach lig latynoskich przysypiam, jak mało kto, ale za to uwielbiam oglądać Premier League i polską ekstraklasę. Z natury optymista, jednak życie nauczyło mnie, że nie zawsze jest to odpowiednie podejście! :)