Darmowe mecze w internecie. Jakie transmisje obejrzeć online? – 14 października (poniedziałek)

50

Pora na wyjątkowo ciekawy poniedziałek z eliminacjami Euro 2020. Jakie darmowe mecze w internecie powinny przykuć szczególną uwagę kibiców? Sprawdźcie już teraz nasze propozycje na początek nowego tygodnia!

Darmowe mecze w internecie. Jakie transmisje obejrzeć online? - 14 października (poniedziałek)
Darmowe mecze w internecie. Jakie transmisje obejrzeć online? – 14 października (poniedziałek)

Eliminacje Euro 2020 mecze online. Gdzie transmisje?

Anglicy po niespodziewanej przegranej z Czechami muszą na pewno jak najszybciej zapomnieć o tej wpadce i skupić się na kolejnych spotkaniach. Cały czas są liderami grupy, ale teraz mają dokładnie tyle samo punktów, co nasi południowi sąsiedzi.

Na szczęście dla Wyspiarzy, w najbliższy poniedziałek zagrają przeciwko Bułgarii, która w całych eliminacjach zdobyła zaledwie trzy punkty. Z kim jak z kim, ale z tą ekipą dobrze będzie się odbudować!

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Francja vs Turcja i Ukraina vs Portugalia – dwa mecze na szczycie!

14 października rozegrany zostanie pojedynek na szczycie grupy H. Francja zagra przeciwko Turcji, z którą – jak na razie – doznała jedynej porażki w całych eliminacjach. Obie ekipy mogą już niemalże spać spokojnie, jeśli chodzi o awans do mistrzostw. Cały czas jednak pozostaje kwestia zajęcia pierwszego miejsca.

Jak gorące potrafią bywać mecze na Bałkanach na pewno każdy zdaje sobie sprawę. I pewnie nikomu nie trzeba szczególnie opisywać, jak ważny dla kibiców z tamtejszych rejonów będzie mecz Kosowo – Czarnogóra.

Piłkarsko na pewno nie będziemy tutaj mieli do czynienia z klasą światową, ale jesteśmy przekonani, że na boisku nie zabraknie zaangażowania, jakiego nieraz nie ma w starciach największych gwiazd futbolu.

Ukraina pozostaje niepokonana w walce o mistrzostwa Europy 2020. Po piętach depczą jej jednak Portugalczycy, którzy mają jeden mecz rozegrany mniej.

Aktualni mistrzowie Europy na pewno spotkania wyjazdowego w poniedziałek nie odpuszczą, ale czeka ich bardzo ciężka przeprawa. Kto zwycięży?

Mecz Rozgrywki Start Transmisja online
Bułgaria - Anglia Euro 2020 (el) 20.45 OGLĄDAJ!
Francja - Turcja Euro 2020 (el) 20.45 OGLĄDAJ!
Kosowo - Czarnogóra Euro 2020 (el) 20.45 OGLĄDAJ!
Ukraina - Portugalia Euro 2020 (el) 20.45 OGLĄDAJ!

Poprzedni artykułEliminacje Euro 2020. Mecze online, transmisje – 12 i 13 października (sobota/niedziela)
Następny artykułMecze za darmo w internecie. Co obejrzeć 15 października (wtorek)?
Na meczach lig latynoskich przysypiam, jak mało kto, ale za to uwielbiam oglądać Premier League i polską ekstraklasę. Z natury optymista, jednak życie nauczyło mnie, że nie zawsze jest to odpowiednie podejście! :)