Darmowe meczyki 24 w internecie – 25 marca (poniedziałek)

27

Nowy tydzień rozpoczniemy od trzech ciekawych spotkań eliminacyjnych w ramach rozgrywek przed Euro 2020. Zobaczcie, jakie ciekawe meczyki mamy dla was na 25 marca!

Darmowe meczyki 24 w internecie - 25 marca (poniedziałek)
Darmowe meczyki 24 w internecie – 25 marca (poniedziałek)

Mecze za darmo online

Po raz kolejny przyjdzie wam zdecydować się na jeden z kilku dobrze zapowiadających się meczów. Niestety, w tym przypadku nawet podzielność uwagi może nie pomóc, gdyż prawie wszystkie poniedziałkowe mecze eliminacyjne rozegrane zostaną o tej samej godzinie.

Uważamy, że ciekawie może być w przypadku spotkania Francji z Islandią. Mistrzowie świata mają solidną ekipę, jednak Skandynawowie już nieraz udowodnili, iż posiadają charakter i chęci do gry. Kto wie, może sprawią jakąś niespodziankę? 

sts bonus bez depozytu. Kod promocyjny
sts bonus bez depozytu. Kod promocyjny

Eliminacje Euro 2020 meczyki

Czarnogóra na własnym terenie jest piekielnie groźna. Żadna drużyna nie może być pewna tego, iż zgarnie z nią komplet oczek. Czy uda się to Anglikom? Na pewno mają ku temu predyspozycje, ale nie można wykluczyć, iż ten pojedynek skończy się dość skromnym rezultatem.

Serbia ostatnio zremisowała w meczu z Niemcami. Teraz czeka ją bardzo wymagający wyjazd do Portugalii. Mistrzowie Europy zaliczyli ostatnio wpadkę, remisując z Ukrainą i teraz z pewnością kolejnego potknięcia nawet nie biorą pod uwagę!

Mecz Rozgrywki Start Transmisja online
Francja - Islandia El. Euro 2020 20.45 OGLĄDAJ!
Czarnogóra - Anglia El. Euro 2020 20.45 OGLĄDAJ!
Portugalia - Serbia El. Euro 2020 20.45 OGLĄDAJ!

Poprzedni artykułPolska – Łotwa stream. Eliminacje Euro 2020 – 24 marca (niedziela)
Następny artykułTransmisje meczów online za darmo – 26 marca (wtorek)
Na meczach lig latynoskich przysypiam, jak mało kto, ale za to uwielbiam oglądać Premier League i polską ekstraklasę. Z natury optymista, jednak życie nauczyło mnie, że nie zawsze jest to odpowiednie podejście! :)