Darmowe meczyki przez internet – 15 maja (środa)

24

Finał Pucharu Włoch oraz przedostatnia kolejka grupy mistrzowskiej Ekstraklasy – oto darmowe meczyki przez internet, które powinniście obejrzeć w dniu 15 maja!

Darmowe meczyki przez internet - 15 maja (środa)
Darmowe meczyki przez internet – 15 maja (środa)

Finał Pucharu Włoch gdzie oglądać?

W tym roku w finale Pucharu Włoch nie będziemy oglądać w akcji żadnego z Polaków, ale mimo wszystko na pewno nie jest to spotkanie, które powinno się całkowicie zignorować.

Puchar krajowy to jedyne trofeum, jakie obecnie jest w zasięgu drużyn, które nie mogą liczyć na równą walkę w lidze z Juventusem. Atalanta na pewno po bardzo udanym sezonie będzie chciała po 90 minutach środowego spotkania podnieść puchar.

Etoto bonus za darmo. Kod promocyjny "BETONLINE"
Etoto bonus za darmo. Kod promocyjny „BETONLINE”

To samo siedzi też w głowach piłkarzy Lazio, bo przecież oni w tym roku mogą nawet nie wywalczyć miejsca w europejskich rozgrywkach. Kto ostatecznie będzie górą? Przekonamy się być może dopiero po godzinie 23.

Ekstraklasa grupa mistrzowska mecze. Multiliga online

W polskiej ekstraklasie nastąpiła zmiana lidera. Piast Gliwice jest obecnie na pierwszym miejscu, a broniąca tytułu Legia – na drugim. Kto w niedzielę będzie cieszył się z mistrzostwa? Być może bliżsi odpowiedzi na to pytanie będziemy już po meczach 15 maja.

Gliwiczanie jadą na wyjazd do Szczecina. Miejscowa Pogoń ostatnio zremisowała z Legią, a obecnie ma okazję pokrzyżować plany kolejnej jedenastce z czołówki. Jeżeli chodzi o drużynę z Warszawy, zobaczymy ją w akcji w Białymstoku.

Wszystkie mecze przedostatniej kolejki Ekstraklasy w grupie mistrzowskiej rozpoczynają się o tej samej porze – o godzinie 20.30.

Mecz Rozgrywki Start Transmisja online
Atalanta - Lazio Puchar Włoch 20.45 OGLĄDAJ!
Jagiellonia - Legia Ekstraklasa 20.30 OGLĄDAJ!
Pogoń - Piast Ekstraklasa 20.30 OGLĄDAJ!

Poprzedni artykułEkstraklasa transmisje online. Gdzie oglądać? – 13/14 maja
Następny artykułSTS TV – streamy meczów online za darmo!
Na meczach lig latynoskich przysypiam, jak mało kto, ale za to uwielbiam oglądać Premier League i polską ekstraklasę. Z natury optymista, jednak życie nauczyło mnie, że nie zawsze jest to odpowiednie podejście! :)