Darmowe streamy meczów – 22 stycznia (wtorek)

23

Portugalski klasyk, w którym Benfica zmierzy się z FC Porto, to zdecydowany hit 22 stycznia. Co poza tym spotkaniem warto obejrzeć tego dnia?

Darmowe streamy meczów - 22 stycznia (wtorek)
Darmowe streamy meczów – 22 stycznia (wtorek)

Puchar Króla streamy online

We wtorek czekają nas przede wszystkim starcia pucharowe. W Hiszpanii Getafe zagra u siebie z Valencią w pierwszym meczu ćwierćfinałowym Pucharu Króla. Awans do najlepszej czwórki dla każdej z tych drużyn byłby dużym osiągnięciem i na pewno już w meczu numer jeden będą chcieli zbliżyć się do tego celu.

Monaco z Kamilem Glikiem jest w ogromnym kryzysie. W lidze nie mają szans już na nic poza ewentualnym utrzymaniem, jednak puchary to zupełnie inna bajka i na pewno ekipa z Księstwa będzie walczyła do upadłego, by nie odpaść z walki również w tych rozgrywkach.

Benfica Porto mecz w internecie

22 stycznia Monaco zmierzy się u siebie z Metz. Trudno wskazać, kto jest tutaj faworytem, a skoro tak, to prawdopodobnie emocji brakować nie będzie!

Hitem dnia ogłosiliśmy mecz Benfiki Lizbona z FC Porto. Temu wyborowi raczej nikt nie powinien się dziwić. Po pierwsze, jest to prawdziwy klasyk portugalskiej piłki. Po drugie, mecz zadecyduje o tym, kto znajdzie się w finale pucharu ligi, a więc dla obu ekip będzie to okazja do wydarcia trofeum odwiecznemu rywalowi!

Mecz Rozgrywki Start Transmisja online
Getafe - Valencia Puchar Króla 21.30 OGLĄDAJ!
Monaco - Metz Puchar Francji 21.00 OGLĄDAJ!
Benfica - Porto Puchar Ligi 20.45 OGLĄDAJ!
Australian Open Tenis Cały dzień OGLĄDAJ!

Poprzedni artykułMecze w internecie za darmo – 21 stycznia (poniedziałek)
Następny artykułOglądanie meczów przez internet – 23 stycznia (środa)
Na meczach lig latynoskich przysypiam, jak mało kto, ale za to uwielbiam oglądać Premier League i polską ekstraklasę. Z natury optymista, jednak życie nauczyło mnie, że nie zawsze jest to odpowiednie podejście! :)