Darmowe streamy meczów online – 8 czerwca (sobota)

41

Przed nami kolejne mecze eliminacyjne Euro 2020. W dniu 8 czerwca zobaczymy w akcji, między innymi, mistrzów świata, wicemistrzów oraz Niemców. Będzie co oglądać!

Darmowe streamy meczów online - 8 czerwca (sobota)
Darmowe streamy meczów online – 8 czerwca (sobota)

Eliminacje Euro 2020 online

Piłkarską sobotę rozpoczniemy o godzinie 15, kiedy Chorwacja zagra przed własną publicznością z ekipą Walii. Wicemistrzowie świata od zwycięstwa i porażki rozpoczęli te eliminacje i na pewno zrobią wszystko, by nie dopuścić do sprawienia kolejnej sensacji.

Pewnie w kierunku Euro 2020 zmierza za to Belgia, która na ten moment ma w grupie komplet punktów. „Czerwone Diabły” mają jednak przed sobą tylko z pozoru łatwe spotkania. Jedno z nich to najbliższy pojedynek z Kazachstanem. Jak wiadomo nie od dziś, jest to jedenastka nieprzewidywalna, chociaż o zdobycie kompletu punktów może być jej teraz wyjątkowo ciężko.

fortuna kod promocyjny
fortuna kod promocyjny

Mecze za darmo w internecie

W sobotę drugi mecz w tych eliminacjach rozegrają Niemcy. Nasi zachodni sąsiedzi zagrają na wyjeździe z Białorusią. Trzy punkty to plan minimum, bo przecież w tej grupie mamy jeszcze Holandię, która także ma ogromny apetyt na fotel lidera.

Jakie pojedynki jeszcze warto zobaczyć w dniu 8 czerwca? Na pewno godne uwagi jest starcie Turcji z aktualnymi mistrzami świata, Francuzami. Emocji może być też sporo w zestawieniu Grecja vs Włochy.

Mecz Rozgrywki Start Transmisja online
Chorwacja - Walia Eliminacje Euro 2020 15.00 OGLĄDAJ!
Belgia - Kazachstan Eliminacje Euro 2020 20.45 OGLĄDAJ!
Grecja - Włochy Eliminacje Euro 2020 20.45 OGLĄDAJ!
Turcja - Francja Eliminacje Euro 2020 20.45 OGLĄDAJ!
Białoruś - Niemcy Eliminacje Euro 2020 20.45 OGLĄDAJ!

Poprzedni artykułEliminacje Euro 2020. Macedonia Północna – Polska i inne – 7 czerwca (piątek)
Następny artykułLiga Narodów mecze finałowe. Streamy za darmo – 9 czerwca (niedziela)
Na meczach lig latynoskich przysypiam, jak mało kto, ale za to uwielbiam oglądać Premier League i polską ekstraklasę. Z natury optymista, jednak życie nauczyło mnie, że nie zawsze jest to odpowiednie podejście! :)