Darmowe streamy meczy. Meczosy na żywo, m.in. Isłacz Mińsk vs Sławija Mozyrz – 18 kwietnia [sobota]

35

W sobotę 18 kwietnia czekają nas kolejne pojedynki w białoruskiej Wyszejszaja Liha. Pierwsze z tych starć będzie to rywalizacja pomiędzy zespołami Isłacz Mińsk z Sławija Mozyrz Początek tego pojedynku zaplanowano na godzinę 13:00.

Meczyki na żywo za darmo w internecie

Meczyki na żywo za darmo w internecie

Kolejne spotkanie będzie miało miejsce na obiekcie Stadjen DASK Brestskij, a tam o ligowe punkty powalczą ze sobą drużny Ruchu Brześć z FC Mińsk. Pierwszy gwizdek sędziego podczas tego spotkania zaplanowano na godzinę 15:00.

Isłacz Mińsk – Sławija Mozyrz

Gospodarze po udanym dla siebie początku sezonu w ostatnich pojedynkach radzą sobie dosyć przeciętnie. Bowiem zanotowali porażki z FK Słuck i Dynamo Brześć.

Natomiast ekipa Sławija po porażce w pierwszym pojedynku w kolejnym pojedynku już lepiej sobie radziła, ponieważ za każdym razem punktowała. Udało im się pokonać BATE i Dynamo Brześc, a także zremisować z Ruchem.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Ruch Brześć – FC Mińsk

Gospodarze tego starcia sezon rozpoczęli całkiem udanie, ponieważ od zwycięstwa nad Ruchem Brześć. Natomiast w kolejnych starciach już tak dobrze nie było Ponieważ przegrywali z Eniergeitykiem i BATE, a także zremisowali z Słąwiją.

Goście natomiast po dwóch zwycięstwach pierwszych kolejkach później już prezentowali się nieco gorzej. Bowiem najpierw dostali bolesnej porażki z zespołem Eniergietyk, zaś przed tygodniem również bolesna była przegrana z BATE.

MeczRozgrywkiGodzinaLink do streamu
Isłacz Mińsk – Sławija MozyrzWyszejszaja Liha 13:00 Oglądaj online
Ruch Brześć – FC MińskWyszejszaja Liha 15:00 Oglądaj online
Poprzedni artykułMeczyki na żywo za darmo online, m.in. Szachcior Soligorsk vs FK Słuck – 17 kwietnia [piątek]
Następny artykułMecze online w internecie. Stramy za darmo, m.in. FK Smalawiczy vs Dynamo Mińsk – 24 kwietnia [piątek]