Darmowe streamy meczy online za darmo, m.in.Biełszyna vs FK Haradzieja – 3 kwietnia [piątek]

21

Obecnie z Korona Wirusem walczą praktycznie wszystkie kraje europejskie. Jednak na Białorusi piłkarze rozgrywają swoje mecze. W piąstek 3 kwietnie rozpocznie się trzecia seria spotkań w Wyszejszaja. Tą serię spotkań rozpocznie pojedynek pomiędzy zespołami Biełszyna z FK Haradzieja.

Mecze na żywo w internecie za darmo

Mecze na żywo w internecie za darmo

W drugim pojedynku na przełamanie liczy drużyna Dynamo Mińsk, która to o ligowe punkty powalczy z drużyną Żodzino. Początek tej potyczki zaplanowano na godz. 18:00.

Biełszyna – FK Haradzieja

Obie drużyny na pewno liczą na przełamanie podczas tego pojedynku. Bowiem zarówno piłkarze ekipy Biełszyna, jak i Haradzieja jeszcze nie zgromadzili punktów na swoim koncie.

Gospodarze zmagania rozpoczęli od wysokiej porażki, bo aż 1-3 z zespołem FC Mińsk, zaś w drugiej serii spotkań da drużyna musiała uznać wyższość ekipy Żodzino.

Przyjezdni sezon zaczęli od przegranego pojedynku z Witebsk 1-0, zaś przed tygodniem musie uznać wyższość ekipa Szachocioru, która to rywalizacja zakończyła się rezultatem 2-0.

Patrząc na spotkania bezpośrednie to obie ekipy mają taki sam bilans, czyli po jednej wygranej, przegranej oraz remisie.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Dynamo Mińsk – Żodzino

Ekipa z stolicy Białorusi niezbyt udanie rozpoczęła zmagania w tym sezonie. Bowiem od dwóch porażek Najpierw piłkarze Dynama musieli uznac wyższość drużyny Ruchu Brześć, zaś przed tygodniem po emocjonującym meczu przegrali w derbach z FC Mińsk 2-3.

Natomiast na pewno lepsze nastroje są u gości, którzy to wygrali dwa swoje mecze. Ekipa Żodzino konfrontację z Szachciorem oraz Bielszyna kończyła na swoją korzyść rezultatem 1-0.

Stan rywalizacji w potyczkach bezpośrednich warto jest zaznaczyć, że jest równy. Obie ekipy zanotowały po dwie wygrane i tyle samo porażek, a także raz doszło do podziału punktów.

MeczRozgrywkiGodzinaLink do streamu
Biełszyna – FK HaradziejaWyszejszaja Liha16:00Oglądaj online
Dynamo Mińsk – ŻodzinoWyszejszaja Liha 18:00 Oglądaj online
Poprzedni artykułDarmowe streamy za darmo w internecie, m.in. Nioman Grodno vs FK Witebsk – 29 marca [niedziela]
Następny artykułMeczosy online. Meczyki na żywo bez opłat, m.in. BATE vs Ruch Brześć – 4 kwietnia [sobota]