Darmowe streamy za darmo w internecie, m.in. Nioman Grodno vs FK Witebsk – 29 marca [niedziela]

26

Czas na dokończenie zmagań w drugiej koejce ligi białoruskiej w piłce nożnej. Pierwsze niedzielne spotkanie będzie to rywalizacja pomiędzy zespołami Isłacz Mińsk z FK Smalawiczy. Pierwszy gwizdek tego pojedynku zaplanowano na godzinę 15:00.

Liga Białoruska. Meczosy online za darmo

Liga Białoruska. Meczosy online za darmo

Drugą serię spotkań w lidze białoruskiej zakończy spotkanie w Grodnie, gdzie to o ligowe punkty powalczą miejscy Nioman, z FK Witebsk. Pierwszy gwiazdek spotkania przewidziano na godz. 16:00.

Isłacz Mińsk – FK Smalawiczy

Można powiedzieć, że z nieco lepszej strony w pierwszym pojedynku zaprezentowała się drużyna gosci tego spotkania. Bowiem piłkarze zespołu FK Smalawiczy na wyjeździe zremisowali z zespołem Dynama Brześć. Zdecyoeanym faworytem tamtego pojedynku byli piłkarze Dynama. Jednak rywalizacja zakończyła się rezultatem 1-1.

Natomiast piłkarze ekipy Isłacza zdobyli komplet punktów w rywalizacji z zespołem Nioman Grodno. Jednak gra drużyny z stolicy Białorusi nie była zbyt porywająca. Tym bardziej, że przez większość pojedynku grali w przewagę jednego piłkarza. Natomiast bramkę na wagę trzech punktów zawodnicy Isłacza zdobyli w ostatnich minutach regulaminowego czasu gry.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Nioman Grodno – FK Witebsk

Na pewno w nieco lepszym położeniu w tabeli po pierwszej serii spotkań jest drużyna goście. Piłkarze ekipy Witebsk pokonali na wyjeździe zespół Haradzieja 1-0. Może to nie był zbyt dobry występ w wykoaniu tego zespołu, ale co najważniejsze udało i się zdobyć komplet punktów.

Piłkarze Niomanu natomiast grali przez zdecydowaną większość spotkania w osłabieniu jednego zawodnika w rywalizacji z ekipą Isłacz Mińsk. Jednak ostatecznie rywalizacja zakończyła się rezultatem 1-0 na korzyść zespołu z stolicy Białorusi.

MeczRozgrywkiGodzinaTransmisja
Isłacz Mińsk – FK SmalawiczyWyszejszaja Liha15:00Oglądaj online
Nioman Grodno – FK WitebskWyszejszaja Liha16:00Oglądaj online
Poprzedni artykułExtra bonus od Fortuny. Większe wygrane o 50% dla każdego.
Następny artykułDarmowe streamy meczy online za darmo, m.in.Biełszyna vs FK Haradzieja – 3 kwietnia [piątek]