Darmowe transmisje meczów – 16 listopada 2018

65

W piątek 16 listopada czeka nas wiele interesujących meczów. Przede wszystkim w ramach Ligi Narodów UEFA, gdzie zobaczymy w akcji, między innymi, reprezentacje Holandii i Francji.

Darmowe transmisje meczów - 16 listopada 2018
Darmowe transmisje meczów – 16 listopada 2018

Z pewnością hitem dnia będzie w dniu dzisiejszym pojedynek Holandii z Francją. Mistrzowie świata powalczą z Oranje o kolejne zwycięstwo w Lidze Narodów. Pierwsze miejsce w swojej dywizji mają już zapewnione, ale na pewno nie zamierzają na tym się koncentrować. Początek starcia „Pomarańczowych” z „Trójkolorowymi” o godzinie 20.45.

Jeżeli jesteście fanami piłki nożnej w południowoamerykańskim wydaniu, nie możecie przegapić dzisiejszego meczu pomiędzy Brazylią a Urugwajem. Mimo że będzie to tylko sparing, emocji zabraknąć nie powinno. Canarinhos będą chcieli pokazać swoim fanom na co ich stać, ale łatwo mieć nie będą, bo Luis Suarez z kolegami z kadry nie zwykli odpuszczać meczów z odwiecznymi rywalami.

Jeżeli wolicie mecze, o których nie pisze się na pierwszych stronach gazet, powinniście bliżej przyjrzeć się innym dzisiejszym pojedynkom w niższych dywizjach Ligi Narodów. W niektórych jeszcze wiele się może zdarzyć, przez co na murawie będzie dość ciekawie!

Mecz Rozgrywki Start Transmisja online
Holandia - Francja Liga Narodów 20.45 OGLĄDAJ!
Brazylia - Urugwaj Towarzyskie 21.00 OGLĄDAJ!
Następny artykułWłochy – Portugalia. 17.11.2018. Stream online
Na meczach lig latynoskich przysypiam, jak mało kto, ale za to uwielbiam oglądać Premier League i polską ekstraklasę. Z natury optymista, jednak życie nauczyło mnie, że nie zawsze jest to odpowiednie podejście! :)