Darmowe transmisje meczów – 21 marca (czwartek)

56

W czwartek, 21 marca, reprezentacja Polski, podobnie jak wiele innych drużyn narodowych, rozpoczyna walkę o awans do Euro 2020. Gdzie zobaczycie darmowe transmisje meczów w tym dniu? Mamy dla was rozpiskę najciekawszych wydarzeń wraz z linkami do streamów!

Darmowe transmisje meczów - 21 marca (czwartek)
Darmowe transmisje meczów – 21 marca (czwartek)

Austria Polska stream

Pierwszy mecz eliminacyjny odbędzie się o godzinie 16, jednak te najciekawsze pojedynki zaplanowane są na nieco późniejsze pory. Najbardziej interesujący nas mecz, czyli Austria – Polska, rozpocznie się o godzinie 20.45.

Sprawdź koniecznie: eliminacje Euro 2020 transmisje za darmo online. To poradnik, dzięki któremu dowiesz się, gdzie oglądać mecze bez opłat i całkowicie legalnie!

sts bonus bez depozytu. Kod promocyjny
sts bonus bez depozytu. Kod promocyjny

Podopieczni Jerzego Brzęczka z pewnością będą chcieli pokazać swoim rywalom, że celują w pierwsze miejsce w tabeli. Gospodarze czwartkowego spotkania to jednak nie chłopcy do bicia i również stać ich na osiągnięcie korzystnego wyniku.

Gdzie oglądać mecze eliminacji Euro 2020?

W drugim ciekawie zapowiadającym się meczu z „naszej” grupy zobaczymy w akcji Izrael oraz Słowenię. Te dwie ekipy, jak patrzymy na kursy na eliminacje Euro 2020, uważane są za kandydatów do zajęcia trzeciego miejsca, a może nawet na wskoczenie na oczko numer dwa.

Emocji nie powinno zabraknąć w meczu, w którym Belgia zmierzy się z Rosją. Co by nie mówić, zagrają ze sobą dwie mocne, charakterne ekipy, które stać na dobry występ. I chociaż to popularne „Czerwone Diabły” uważa się za faworytów, Sborna może tutaj nieźle namieszać.

Śledząc poczynania piłkarzy podczas eliminacji do mistrzostw Europy, nie można zupełnie zignorować występu wicemistrzów świata. Chorwatów czeka w czwartek pojedynek z Azerbejdżanem. Początek tego meczu o 20.45.

Mecz Rozgrywki Start Transmisja online
Austria - Polska El. Euro 2020 20.45 OGLĄDAJ!
Belgia - Rosja El. Euro 2020 20.45 OGLĄDAJ!
Izrael - Słowenia El. Euro 2020 20.45 OGLĄDAJ!
Chorwacja - Azerbejdżan El. Euro 2020 20.45 OGLĄDAJ!

Poprzedni artykułEliminacje Euro 2020. Transmisje online. Gdzie oglądać za darmo?
Następny artykułEliminacje Euro 2020. Mecze online – 22 marca (piątek)
Na meczach lig latynoskich przysypiam, jak mało kto, ale za to uwielbiam oglądać Premier League i polską ekstraklasę. Z natury optymista, jednak życie nauczyło mnie, że nie zawsze jest to odpowiednie podejście! :)