Derby Londynu i Liverpoolu. Gdzie oglądać online 02.12.2018?

19

To będzie wyjątkowa niedziela w Premier League – czekają nas aż trzy mecze derbowe. Sprawdźcie, gdzie oglądać online Chelsea – Fulham, Arsenal – Tottenham oraz Liverpool – Everton! 

Trzy mecze w jednej lidze i wszystkie pomiędzy dwoma klubami z sąsiedztwa. Takie sytuacje nie zdarzają się często, dlatego też trudno przejść obok niej obojętnie. W końcu derby to mecze zawsze cieszące się ogromną popularnością i elektryzujące nie tylko kibiców zaangażowanych bezpośrednio.

Derbowa niedziela rozpocznie się od meczu Chelsea – Fulham. W teorii, będzie to prawdopodobnie najmniej wyrównany pojedynek ze wszystkich. „The Blues” zmierzą się na własnym obiekcie z ekipą, która zamyka tabelę Premier League i przegrała aż cztery z ostatnich pięciu meczów!

Na papierze znacznie ciekawiej zapowiadają się mecze Arsenal – Tottenham oraz Liverpool – Everton. Zacznijmy od pojedynku w Londynie – zmierzą się w nim zespoły zajmujące miejsce w czołówce angielskiej ekstraklasy. W najnowszej historii tej potyczki rzadko zdarzają się porażki gospodarzy. Padają za to bramkowe remisy, co może zwiastować naprawdę niezapomniane emocje!

Kiedy na dworze będzie już całkowicie ciemno, w Liverpoolu dojdzie do starcia „The Reds” z Evertonem. Wicelider podejmuje ekipę, która walczy o miejsce dające wejściówkę do europejskich pucharów. Więcej tu chyba pisać nie trzeba – to po prostu musi być dobre, sąsiedzkie widowisko!

Mecz Rozgrywki Start Transmisja online
Chelsea - Fulham Premier League 13.00 OGLĄDAJ!
Arsenal - Tottenham Premier League 15.05 OGLĄDAJ!
Liverpool - Everton Premier League 17.15 OGLĄDAJ!