Dunajska – Cracovia, Europa – Legia (LE eliminacje). Gdzie streamy? – 11 lipca

23

Pora na występy polskich drużyn w eliminacjach Ligi Europy. Gdzie będzie można znaleźć streamy z meczów Dunajska – Cracovia, Europa – Legia, a także innych starć 11 lipca? Sprawdźcie plan transmisji już teraz!

Dunajska - Cracovia, Europa - Legia (LE eliminacje). Gdzie streamy? - 11 lipca
Dunajska – Cracovia, Europa – Legia (LE eliminacje). Gdzie streamy? – 11 lipca

Dunajska – Cracovia transmisja online

Polskie drużyny od samego początku eliminacji muszą walczyć o miejsce w fazie grupowej Ligi Europy, dlatego też już na początku lipca przyjdzie nam obejrzeć je w akcji.

Zarówno Cracovia, jak i Legia pierwsze mecze grają na wyjeździe. I chociaż większe szanse na zwycięstwo (i to zdecydowanie) daje się tej drugiej, krakowski klub także nie zamierza odpadać już na początku przygody w europejskich pucharach.

fortuna kod promocyjny
fortuna kod promocyjny

Europa FC – Legia, gdzie stream za darmo? Meczyki 24

Legia zagra z klubem o ciekawej nazwie Europa FC. Drużyna ta niewiele ma wspólnego z międzynarodowym zespołem wypełnionym gwiazdami – to klub z Gibraltaru, dla którego ogromnym sukcesem jest już sama gra na arenie europejskiej.

Bukmacherzy nieco mniejsze szanse na awans dają Cracovii, ale Dunajska Streda to na pewno nie zapora nie do przejścia. Pytanie tylko, jak słowacki klub zaprezentuje się przed własną publicznością.

Nasz plan transmisji to także dwa mecze ćwierćfinałowe w Pucharze Narodów Afryki. Wybrzeże Kości Słoniowej – Algeria oraz Madagaskar – Tunezja. Która z tych ekip trafi do najlepszej czwórki imprezy?

Mecz Rozgrywki Start Transmisja online
WKŚ - Algeria PNA 18.00 OGLĄDAJ!
Dun. Streda - Cracovia Liga Europy (el.) 20.30 OGLĄDAJ!
Europa FC - Legia Liga Europy (el.) 20.30 OGLĄDAJ!
Madagaskar - Tunezja PNA 21.00 OGLĄDAJ!

Poprzedni artykułBATE – Piast Gliwice. Transmisja za darmo online + Meczyki – 10 lipca (środa)
Następny artykułSiatkówka online. Mecze za darmo, Liga Narodów Final Six – 12 lipca (piątek)
Na meczach lig latynoskich przysypiam, jak mało kto, ale za to uwielbiam oglądać Premier League i polską ekstraklasę. Z natury optymista, jednak życie nauczyło mnie, że nie zawsze jest to odpowiednie podejście! :)