Ekstraklasa darmowe mecze – 20 grudnia (czwartek)

38

Na kilka dni przed świętami czeka nas ostatnia w tym roku kolejka Ekstraklasy. Jakie darmowe mecze warto obejrzeć  20 grudnia, czyli w najbliższy wtorek?

Niemcy - Holandia [19.11.18] - Mecz online, gdzie oglądać za free?
Ekstraklasa darmowe mecze – 20 grudnia (czwartek)

W okresie przedświątecznym piłkarze z Ekstraklasy rozpoczynają boje nieco wcześniej, niż zwykle. Powód jest bardzo prosty – w poniedziałek mamy Wigilię Bożego Narodzenia, tak więc czwartek ma tym razem zastąpić piątek.

Pierwszy ekstraklasowy mecz 20 grudnia rozpocznie się o 18. Zmierzą się w nim ekipy Pogoni Szczecin i Śląska Wrocław. Gospodarze od sześciu meczów nie stracili żadnego punktu przed własną publicznością, natomiast wrocławianie cały czas znajdują się w trudnej sytuacji i zajmują trzecie od końca miejsce w tabeli. 

Mimo że Portowcy znakomicie spisują się na własnym stadionie, na pewno w ostatnim meczu w tym roku nie będą mieli łatwego zadania. Transmisja online z tego spotkania nie powinna zawieść żadnego miłośnika polskiej piłki!

Również w czwartek, ale o godzinie 20.30, czeka nas mecz przyjaźni w Sosnowcu. Miejscowe Zagłębie zagra z aktualnym mistrzem Polski, Legią Warszawa. Faworyt tego starcia może być tylko jeden i oczywiście mowa tu o gościach. 

Ekipa Zagłębia w dotychczasowych 19 meczach zdobyła zaledwie 12 punktów, przez co zajmuje miejsce na samym końcu Ekstraklasy. Legia z kolei walczy cały czas o fotel lidera i nie może pozwolić sobie na stratę chociażby jednego „oczka”! 

Mecz Rozgrywki Start Transmisja online
Pogoń - Śląsk Ekstraklasa 18.00 OGLĄDAJ!
Zagłębie Sosnowiec - Legia Ekstraklasa 20.30 OGLĄDAJ!
Poprzedni artykułDarmowe mecze online – 19 grudnia (środa)
Następny artykułMecze za darmo przez internet – 21 grudnia (piątek)
Na meczach lig latynoskich przysypiam, jak mało kto, ale za to uwielbiam oglądać Premier League i polską ekstraklasę. Z natury optymista, jednak życie nauczyło mnie, że nie zawsze jest to odpowiednie podejście! :)