Eliminacje Euro 2020. Gdzie transmisje meczów – co obejrzeć 11 października (piątek)?

46

Pora na kolejną dawkę eliminacji Euro 2020. Gdzie obejrzeć transmisje meczów w dniu 11 października? Sprawdźcie już teraz propozycje na najbliższy piątek!

Eliminacje Euro 2020. Gdzie transmisje meczów - co obejrzeć 11 października (piątek)?
Eliminacje Euro 2020. Gdzie transmisje meczów – co obejrzeć 11 października (piątek)?

Darmowe mecze na piątek

Jednym z najciekawiej zapowiadającym się meczem dnia jest pojedynek Czechy – Anglia. Obie ekipy zajmują dwa najwyższe miejsca w grupie eliminacyjnej. Jeżeli nasi południowi sąsiedzi pokonają Wyspiarzy, na ten moment będą mieli dokładnie tyle samo punktów, co oni.

W ostatnim meczu obu drużyn Anglicy nie dali Czechom żadnych szans, demolując ich aż 5:0. Czy teraz będzie podobnie? Przekonamy się już wkrótce.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Reprezentację Islandii pokochało tak wielu fanów z Europy, że do oglądania ich spotkań nikogo szczególnie przekonywać nie trzeba. A że Wikingowie zagrają u siebie, a ich rywalami będą aktualni mistrzowie świata – czego można chcieć więcej?

Islandia zatrzyma mistrzów świata?

Islandczycy niespodziewanie przegrali ostatnią z Albanią, ale nadal nie stoją na straconej pozycji w walce o Euro 2020. Aby jednak awans był realny, muszą najpierw powalczyć z Francuzami, co na pewno nie będzie łatwym zadaniem.

Portugalia, obrońca tytułu mistrzowskiego na Starym Kontynencie, zaliczyła wyraźny falstart na początku eliminacji. Zdaje się jednak, że wszystko w jej przypadku wraca do normy, a kolejne wygrane są tylko kwestią czasu.

Ronaldo z kolegami z drużyny będzie miał okazję pokazać w piątek, że nadal może wiele. Luksemburg to znakomity zespół do podbudowania formy strzeleckiej przed ważniejszymi spotkaniami.

Turcja vs Albania – mecz, w którym wszystko jest możliwe!

Turcja jest liderem trudnej grupy H. Albania jeszcze do niedawna nie liczyła się w walce o awans, ale po zwycięstwie nad Islandią wcale nie musi myśleć o wejściówce na Euro 2020 jako o nierealnym marzeniu. Do wszystkiego potrzeba jednak zwycięstw.

Czy Turcy będą w stanie zatrzymać niewygodnego rywala, jakim jest Albania? W tym meczu można spodziewać się dosłownie wszystkiego, a to zapowiada duże emocje!

Mecz Rozgrywki Start Transmisja online
Czechy - Anglia Euro 2020 (el) 20.45 OGLĄDAJ!
Islandia - Francja Euro 2020 (el) 20.45 OGLĄDAJ!
Portugalia - Luksemburg Euro 2020 (el) 20.45 OGLĄDAJ!
Turcja - Albania Euro 2020 (el) 20.45 OGLĄDAJ!

Poprzedni artykułEliminacje Euro 2020. Jakie mecze obejrzeć 10 października (czwartek)?
Następny artykułEliminacje Euro 2020. Mecze online, transmisje – 12 i 13 października (sobota/niedziela)
Na meczach lig latynoskich przysypiam, jak mało kto, ale za to uwielbiam oglądać Premier League i polską ekstraklasę. Z natury optymista, jednak życie nauczyło mnie, że nie zawsze jest to odpowiednie podejście! :)