Eliminacje Euro 2020. Jakie mecze obejrzeć 10 października (czwartek)?

61

Czy tylko spotkanie Łotwa – Polska powinna przykuć uwagę polskich fanów piłkarskich w dniu 10 października? Absolutnie nie, a przygotowana przez nas rozpiska meczów jest tego najlepszym dowodem!

Eliminacje Euro 2020. Jakie mecze obejrzeć 10 października (czwartek)?
Eliminacje Euro 2020. Jakie mecze obejrzeć 10 października (czwartek)?

Jakie mecze dziś oglądać?

Reprezentacja Polski może już za kilka dni świętować awans do Euro 2020. Żeby jednak tak się stało, Biało-Czerwoni muszą przede wszystkim wygrać oba październikowe mecze i liczyć na korzystne rezultaty w spotkaniach największych konkurentów w drodze po upragnioną wejściówkę.

Pierwsza okazja do obejrzenia rywali nadarzy się 10 października o godzinie 20.45. To wtedy na murawę wyjdą ekipy Austrii oraz Izraela. Każda z tych jedenastek ma o co grać, bo trzy punkty to absolutny plan minimum zarówno dla jednych, jak i drugich.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Eliminacje Euro 2020 mecze dziś. Transmisje w internecie oraz TV

W tym samym czasie, co mecz Łotwa – Polska online, rozegrany zostanie również pojedynek Macedonii Północnej ze Słowenią. Ci drudzy ostatnio pokonali Biało-Czerwonych i na pewno są podbudowani aktualną formą (aktualnie 2. miejsce w grupie!), natomiast gospodarze za kilka dni zmierzą się z podopiecznymi Jerzego Brzęczka w Warszawie. Kibice będą tutaj zatem mieli co oglądać.

Dla fanów najbardziej znanych reprezentacji na świecie hitami dnia mogą być spotkania HolandiaIrlandia Północna oraz ChorwacjaWęgry. W obu tych meczach nie ma co jednak liczyć na niespodzianki, a przynajmniej tak podpowiada logika.

Poniżej rozpiska, a w niej transmisje meczów 10 października online!

Mecz Rozgrywki Start Transmisja online
Austria - Izrael Euro 2020 (el) 20.45 OGLĄDAJ!
Chorwacja - Węgry Euro 2020 (el) 20.45 OGLĄDAJ!
Łotwa - Polska Euro 2020 (el) 20.45 OGLĄDAJ!
Holandia - Irlandia Płn. Euro 2020 (el) 20.45 OGLĄDAJ!
Macedonia Płn. - Słowenia Euro 2020 (el) 20.45 OGLĄDAJ!

Poprzedni artykułPiłkarski hit dnia. Mecz Niemcy – Argentyna – 9 października (środa)
Następny artykułEliminacje Euro 2020. Gdzie transmisje meczów – co obejrzeć 11 października (piątek)?
Na meczach lig latynoskich przysypiam, jak mało kto, ale za to uwielbiam oglądać Premier League i polską ekstraklasę. Z natury optymista, jednak życie nauczyło mnie, że nie zawsze jest to odpowiednie podejście! :)