Eliminacje Euro 2020. Macedonia Północna – Polska i inne – 7 czerwca (piątek)

51

Rozpoczynamy kolejny etap eliminacji Euro 2020. W piątek, to jest 7 czerwca, czeka nas spotkanie Macedonia Północna – Polska, ale i nie tylko. Zobaczcie jakie streamy online za darmo będzie można obejrzeć tego dnia!

Eliminacje Euro 2020. Macedonia Północna - Polska i inne - 7 czerwca (piątek)
Eliminacje Euro 2020. Macedonia Północna – Polska i inne – 7 czerwca (piątek)

Macedonia Polska stream online. Gdzie oglądać?

Reprezentacja Polski rozpoczęła eliminacje najlepiej jak mogła i teraz pozostaje jej jedynie kontynuować dobrą passę. Nie ma co jednak ukrywać, że dwa najbliższe mecze wcale nie będą dla niej łatwe.

Macedonia to trudny teren, gdzie o zdobycie kompletu punktów może nie być łatwo. Jeżeli Biało-Czerwoni nie podejdą do meczu w odpowiedni sposób, może czekać ich bardzo niemiła niespodzianka.

totolotek kod promocyjny
totolotek kod promocyjny

Eliminacje Euro 2020. Transmisje online

W innym meczu naszej grupy zobaczymy 7 czerwca pojedynek Łotwy z Izraelem. Warto jednym okiem zerknąć na ten mecz, ponieważ zobaczymy w akcji naszego najbliższego eliminacyjnego rywala. Bardzo ciekawe, jaką formę zaprezentuje Izrael przed meczem na Narodowym w dniu 10 czerwca.

W piątek czeka nas cała masa meczów, a wybrane tych najlepszych wcale nie było prostym zajęciem. Poniżej prezentujemy wam rozpiskę ze wszystkimi spotkaniami, które – według nas – mogą dostarczyć sporych emocji.

Niestety, UEFA znowu sprawiła psikusa kibicom i zaplanowała większość meczów na tę samą godzinę. Cóż, ciężkie jest życie piłkarskiego fana.

Mecz Rozgrywki Start Transmisja online
Wyspy Owcze - Hiszpania Eliminacje Euro 2020 20.45 OGLĄDAJ!
Łotwa - Izrael Eliminacje Euro 2020 20.45 OGLĄDAJ!
Czarnogóra - Kosowo Eliminacje Euro 2020 20.45 OGLĄDAJ!
Macedonia Płn. - Polska Eliminacje Euro 2020 20.45 OGLĄDAJ!
Szwecja - Malta Eliminacje Euro 2020 20.45 OGLĄDAJ!
Ukraina - Serbia Eliminacje Euro 2020 20.45 OGLĄDAJ!

Poprzedni artykułPółfinał Ligi Narodów online. Stream Holandia vs Anglia – 6 czerwca (czwartek)
Następny artykułDarmowe streamy meczów online – 8 czerwca (sobota)
Na meczach lig latynoskich przysypiam, jak mało kto, ale za to uwielbiam oglądać Premier League i polską ekstraklasę. Z natury optymista, jednak życie nauczyło mnie, że nie zawsze jest to odpowiednie podejście! :)