Eliminacje Euro 2020. Mecze online, transmisje – 12 i 13 października (sobota/niedziela)

67

Sobota i niedziela, to jest 12 i 13 października, dostarczą kibiców kolejnej dawki meczów eliminacyjnych Euro 2020. Sprawdzamy, jakie transmisje online warto obejrzeć!

Eliminacje Euro 2020. Mecze online, transmisje - 12 i 13 października (sobota/niedziela)
Eliminacje Euro 2020. Mecze online, transmisje – 12 i 13 października (sobota/niedziela)

Sobotnie mecze online. Co obejrzeć 12 października?

W sobotę w akcji zobaczymy, między innymi, Hiszpanów, których czeka wyjazdowy pojedynek w Norwegii. Ekipa gości będzie zdecydowanym faworytem. W tych eliminacjach jeszcze nie straciła żadnego punktu, a do tego ma na koncie imponująco małą liczbę wpuszczonych goli.

Znacznie ciekawiej i mniej jednostronnie powinno być w meczu Dania – Szwajcaria. Oba zespoły depczą sobie po piętach w tych eliminacjach i każda z nich ciągle ma bardzo realne szanse na awans do przyszłorocznych mistrzostw.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Zarówno Duńczycy, jak i Szwajcarzy pozostają niepokonani w walce o Euro 2020. To zapowiada spore emocje i, kto wie, może ciekawy remisowy pojedynek?

Polska – Macedonia Północna. Mecz online, gdzie transmisja, o której start?

Oczywiście, polskich kibiców najbardziej interesuje niedziela. 13 października na Stadionie Narodowym zespół Jerzego Brzęczka zagra z Macedonią Północną. Najbliżsi rywale Biało-Czerwonych ostatnio byli w stanie pokonać Słowenię, a wygrana w Warszawie byłaby dla nich niemalże przepustką na Euro.

Polacy po zwycięstwie nad Łotwą na pewno zyskali w oczach kibiców. Trudno jednak przypuszczać, by jeden mecz z outsiderem grupy miał całkowicie zmienić podejście fanów do Jerzego Brzęczka i jego myśli szkoleniowej.

Pozostaje czekać na rozwój sytuacji. Na mecz Polska – Macedonia Północna raczej nikogo szczególnie zapraszać nie trzeba! 😉

W „polskiej” grupie bardzo ciekawie będzie również w kolejnym niedzielnym spotkaniu. Słowenia u siebie postara się wydrzeć komplet oczek Austriakom, którzy w czwartek wygrali z Izraelem.

To będzie ważne spotkanie nie tylko dla obu zespołów, ale także dla nas samych, kibiców reprezentacji Polski. W końcu zarówno Słowenia, jak i Austria ciągle walczą o miejsca premiowane awansem na Euro 2020.

Mecz Rozgrywki Start Transmisja online
Dania - Szwajcaria Euro 2020 (el) 18.00 (sob.) OGLĄDAJ!
Norwegia - Hiszpania Euro 2020 (el) 20.45 (sob.) OGLĄDAJ!
Polska - Macedonia Płn Euro 2020 (el) 20.45 (nd.) OGLĄDAJ!
Słowenia - Austria Euro 2020 (el) 20.45 (nd.) OGLĄDAJ!

Poprzedni artykułEliminacje Euro 2020. Gdzie transmisje meczów – co obejrzeć 11 października (piątek)?
Następny artykułDarmowe mecze w internecie. Jakie transmisje obejrzeć online? – 14 października (poniedziałek)
Na meczach lig latynoskich przysypiam, jak mało kto, ale za to uwielbiam oglądać Premier League i polską ekstraklasę. Z natury optymista, jednak życie nauczyło mnie, że nie zawsze jest to odpowiednie podejście! :)