Eliminacje Euro 2020. Mecze w czwartek, co oglądać za darmo online?

26

W czwartek, to jest 5 września, rozpoczynamy wrześniową batalię o miejsca na Euro 2020. Co oglądać za darmo online tego dnia? Mamy dla was pełną rozpiskę!

Eliminacje Euro 2020. Mecze w czwartek, co oglądać za darmo online?
Eliminacje Euro 2020. Mecze w czwartek, co oglądać za darmo online?

Eliminacje Euro 2020. Gdzie oglądać mecze?

Prawie wszystkie mecze w dniu 5 września rozpoczną się o godzinie 20.45. Wyjątek stanowi pojedynek Armenia – Włochy, który zaplanowany jest punktualnie na 18.

Włosi jadą na mecz po wysokim zwycięstwie nad Grecją. W swoim ostatnim meczu nie pozostawili złudzeń, że w tej grupie są faworytami i trzeba się z nimi liczyć.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Mimo wszystko, warto mieć na uwadze, że Armenia bywa u siebie nieprzewidywalna. Co ciekawe, lepiej radzi sobie z wyżej notowanymi zespołami, niż – na przykład, z Finlandią, która zgarnęła od Ormian pełne trzy punkty.

Irlandia w meczach międzynarodowych jest niepokonana od sześciu spotkań. Teraz czeka ją arcyważny i trudny pojedynek ze Szwajcarią.

Euro 2020 meczyki, transmisje za darmo

11. zespół z rankingu FIFA do tej pory rozegrał w eliminacjach tylko dwa mecze, a to przez udział w finale Ligi Narodów. Trzy punkty są Helwetom niezbędne do tego, by myśleć o awansie.

Na koniec zapraszamy na mecz Rumunii z Hiszpanią. Goście w grupie są typowym hegemonem – nie stracili punktu, zdobyli aż 12 bramek, a przy tym tylko dwukrotnie wpuścili gola.

To będzie naprawdę ciekawy mecz, bo przecież Rumunia także marzy o tym, by znaleźć się w gronie finalistów najbliższego Euro.

Mecz Rozgrywki Start Transmisja online
Armenia - Włochy Eliminacje Euro 2020 18.00 OGLĄDAJ!
Irlandia - Szwajcaria Eliminacje Euro 2020 20.45 OGLĄDAJ!
Rumunia - Hiszpania Eliminacje Euro 2020 20.45 OGLĄDAJ!

Poprzedni artykułGdzie są darmowe mecze w internecie?
Następny artykułSłowenia – Polska, Niemcy – Holandia. Hity dnia na dziś. 6 września (piątek), gdzie oglądać mecze?
Na meczach lig latynoskich przysypiam, jak mało kto, ale za to uwielbiam oglądać Premier League i polską ekstraklasę. Z natury optymista, jednak życie nauczyło mnie, że nie zawsze jest to odpowiednie podejście! :)