Eliminacje, Liga Mistrzów i Liga Europy. Streamy za darmo, gdzie transmisje? – 8/9 lipca

41

W najbliższy wtorek, to jest 9 lipca, czeka nas pierwsza runda eliminacji do Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy. Gdzie będzie można za darmo obejrzeć streamy z tych spotkań? Sprawdź plan na dwa dni!

Eliminacje, Liga Mistrzów i Liga Europy. Streamy za darmo, gdzie transmisje? - 8/9 lipca
Eliminacje, Liga Mistrzów i Liga Europy. Streamy za darmo, gdzie transmisje? – 8/9 lipca

Mecze online w internecie

Aktualny mistrz Polski, Piast Gliwice, już w pierwszej rundzie będzie musiał walczyć o Ligę Mistrzów. Zanim jednak to nastąpi, we wtorek (9 lipca) czekają nas mecze bez ekip z naszego kraju.

Liga Mistrzów i Liga Europy to najważniejsze europejskie puchary na naszym kontynencie. Chętnych do gry jest jednak wielu, a miejsc – ograniczona ilość.

Transmisje eliminacji Ligi Mistrzów i Ligi Europy

Pierwsi z tej rywalizacji odpadną już w przyszłym tygodniu, ale pewnie już spotkania numer jeden pokażą, w jakich parach można spodziewać się równej walki.

totolotek kod promocyjny
totolotek kod promocyjny

Niestety, nie wszystkie mecze online znajdziecie bez żadnego problemu. Wszystko dlatego, iż w niektórych krajach nie są transmitowane starcia na tym szczeblu rozgrywek.

W naszym zestawieniu znajdziecie link do portalu, który oferuje darmowe mecze online. Oczywiście, to od was zależy, na jaką transmisję ostatecznie się zdecydujecie.

A w poniedziałek, dzień przed eliminacjami, zapraszamy na starcie w Pucharze Narodów Afryki. Ghana vs Tunezja – zwycięzca tego pojedynku zostanie ostatnim ćwierćfinalistą turnieju.

Mecz Rozgrywki Start Transmisja online
Ghana - Tunezja PNA 18.00 (08.07) OGLĄDAJ!
I runda eliminacji Liga Mistrzów 15:00-20:00 OGLĄDAJ!
I runda eliminacji Liga Europy 17:55-19:30 OGLĄDAJ!

Poprzedni artykułFinałowa niedziela. MŚ kobiet, Copa America i Złoty Puchar – 7 lipca
Następny artykułFinał Copa America 2019 transmisja w internecie. Darmowy stream Brazylia – Peru!
Na meczach lig latynoskich przysypiam, jak mało kto, ale za to uwielbiam oglądać Premier League i polską ekstraklasę. Z natury optymista, jednak życie nauczyło mnie, że nie zawsze jest to odpowiednie podejście! :)