Extra bonus od Fortuny. Większe wygrane o 50% dla każdego.

34

Jedna z ciekawych promocji legalnego bukmachera eFortuna online to „AKO bonus premetch”, w której to akcji można można liczyć na większe wygrane. Wystarczy zawrzeć zakład AKO lub MAXIKOMBI, na którym będzie znajdować się co najmniej pięć zdarzeń, aby liczyć na extra bonus, który to może wynieść maksymalnie nawet 50%.

Nowa promocja w eFortunie

Oferta skierowana jest do wszystkich użytkowników, którzy posiadają aktywne konto u legalnego bukmachera Fortuna, a także wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom do 31 grudnia 2020 roku. Swojego udziału nie trzeba nigdzie się zgłaszać, ani zapisywać.

Warunki promocji są proste. Wystarczy zawrzeć zakład kupon AKO lub MAXIKOMBI, na którym to będzie znajdować się co najmniej pięć zdarzeń i dodanie do niego bonus kursowy.

Na zakładzie mogą znajdować się wyłączne zdarzenia z oferty przedmeczowej bukmachera eFortuna, a minimalny kurs nie może wynosić 1.15. Typy mogą pochodzić z każdej dyscypliny, jaką posiada ten operator.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Stawka zakładu jest dowolna, ale z tej oferty są wykluczone wszystkie kupony, które zostały zawarte za środki bonusowe.

Wysokość bonusu uzależniona jest wyłącznie od ilości zdarzeń na zakładzie:

Ilość zdarzeńWysokość bonusu
57 %
610 %
715 %
820 %
925 %
1030 %
1135 %
1240 %
1345 %
1450 %

Każdy gracz w ramach tej oferty może zagrać dowolną ilość kuponów.

Bonus bez depozytu od bukmachera Fortuna:

Bukmacher Fortuna oferuje swoim graczom ciekawy pakiet dla nowych graczy, w której to można liczyć już na starcie na zakład bez ryzyka o wartości 20 PLN.

Wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE, aby aktywować bonus.

Natomiast po dokonaniu pierwszej wpłaty gracz może liczyć na pierwszy zakład bez ryzyka do 115 PLN oraz bonus równowartości depozytu, gdzie maksymalnie można otrzymać 1000 PLN.


Bukmacher Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułLech – Legia, Borussia – Schalke, Tottenham – Man Utd. To będzie gorący weekend w piłce nożnej! Gdzie mecze online za darmo? (14-15 marca)
Następny artykułDarmowe streamy za darmo w internecie, m.in. Nioman Grodno vs FK Witebsk – 29 marca [niedziela]