FA Cup online. Mecz Manchester United – Liverpool na żywo w internecie – 24 stycznia

22

Czas na mecz w ramach 1/16 finału FA Cup, w którym to dojdzie do niezywkle ciekawej potyczki pomiędzy Manchesterem United z Liverpoolem. Początek tego meczu zaplanowano na godzinę 18:00.

Mecz Manchester United – Liverpool online w internecie

Mecz Manchester United – Liverpool online w internecie

Trzeba powiedzieć, że obie drużyny mają umiejetności nawet na wygranie tych rozgrywek. Potencjał, możliwości,czy też doświadczenie tych zespołów jest bardzo dużo i to powinno być widoczne również w tej rywalizacji.

Jednak trzeba przyznać, że obecna dyspozycja Liverpoolu pozostawia wiele do życzenia. Na pewno podopieczni Kloppa nie są w swojej najlepszej formie. Najlepszym tego dowodem jest to, że w pięciu meczach wygrali zaledwie tylko raz.

fortuna kod promocyjny
fortuna kod promocyjny

Owszem lepiej na pewno wiedzie się zespołowi Manchesteru United, który znacznie częściej punktuje od swoich przeciwników. Jednak trzeba też zaznaczyć, że możliwości mają znacznie większe niż to wskazują osiągane rezultaty.

Dodać jest warto, że jest to drugie spotkanie na przestrzeni kilku dni pomiędzy tymi zespołami. Bowiem niespełna tydzień temu te zespołu grały w Premier League, gdzie to mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

Jak obejrzeć mecz Manchester United – Liverpool online bez żadnych opłat i reklam?


  1. Wejść na stronę www.STS.pl
  2. Dokonać rejestracji konta i KONIECZNIE wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym
  3. Włączyć transmisję mecz Manchester United – Liverpool online i oglądać za darmo
  4. Warto wiedzieć, że za rejestrację konta gracz otrzymuje darmowy bonus o wartości 29 PLN pod warunkiem, że wpisze wcześniej podany kod promocyjny!
  5. Wszystko to jest legalnie i zgodnie z polskim prawem
MeczRozgrywkiGodzinaLink do streamu
Manchester United – LiverpoolFa Cup17:00Oglądaj online
Poprzedni artykułMŚ w piłce ręcznej: Mecz Polska – Węgry – 23 stycznia
Następny artykuł