Finał ME U-21. Hiszpania – Niemcy stream za darmo. Transmisja – 30 czerwca

16

W niedzielę, to jest 30 czerwca, czeka nas mecz finałowy mistrzostw Europy do lat 21. W pojedynku o tytuł najlepszej ekipy na Starym Kontynencie zobaczymy Hiszpanów oraz Niemców.

Finał ME U-21. Hiszpania - Niemcy stream za darmo. Transmisja - 30 czerwca
Finał ME U-21. Hiszpania – Niemcy stream za darmo. Transmisja – 30 czerwca

Finał Euro 2019 transmisja

To będzie rewanż za ostatnie Euro. Wówczas górą byli Niemcy, ale trzeba przyznać, że w tym roku to Hiszpanie wydają się być w lepszej formie. Mimo wszystko, nie można zapominać, że nasi zachodni sąsiedzi to drużyna typowo turniejowa – może nie gra efektownie, ale – jak widać – bardzo efektywnie.

Finał odbędzie się o godzinie 20.45 w niedzielę, tak więc jest to z pewnością dogodna pora do tego, by obejrzeć mecz. Emocji zabraknąć nie powinno – młodzi piłkarze na Euro 2019 już wielokrotnie pokazali, że są godni reprezentowania swoich krajów.

sts bonus bez depozytu. Kod promocyjny
sts bonus bez depozytu. Kod promocyjny

Niemcy vs Hiszpania U-21

Dla polskich kibiców będzie to wyjątkowy finał, bo przecież zobaczymy w akcji naszych pogromców. Hiszpanie w ostatnim meczu w grupie pozbawili Biało-Czerwonych marzeń o awansie, wygrywając z nimi aż 5:0.

Niemcy i Hiszpania to bez wątpienia dwie najlepsze ekipy do lat 21. Tutaj wydarzyć się może dosłownie wszystko!

Mecz Rozgrywki Start Transmisja online
Hiszpania U21 - Niemcy U21 Euro 2019 20.45 OGLĄDAJ!

Poprzedni artykułStreamy meczów na dziś. Transmisje w sobotę – 29 czerwca
Następny artykułMecze dzisiaj. Transmisje online za darmo – 1-2 lipca
Na meczach lig latynoskich przysypiam, jak mało kto, ale za to uwielbiam oglądać Premier League i polską ekstraklasę. Z natury optymista, jednak życie nauczyło mnie, że nie zawsze jest to odpowiednie podejście! :)