Finał MŚ U-20. Ukraina vs Korea Południowa. Transmisja online – 15 czerwca (sobota)

27

Kto wygra polski mundial do lat 20? Będzie to Ukraina czy może ekipa z Azji, Korea Południowa? Początek spotkania na stadionie Widzewa o godzinie 18. Zobacz, gdzie dostępna będzie transmisja online!

Mecz o 3. miejsce MŚ 2019 U-20 w Polsce. Włochy - Ekwador stream - 14 czerwca
Finał MŚ U-20. Ukraina vs Korea Południowa. Transmisja online – 15 czerwca (sobota)

Finał MŚ U20 w Polsce. Kto gra – stream za darmo

Bez względu na to, kto wygra to starcie jedno na pewno się nie zmieni – zwycięzca tegorocznego mundialu będzie sensacją. Raczej niewiele osób przewidywało, by któryś z finalistów mógł sięgnąć po tytuł najlepszej ekipy na świecie.

Zaryzykujemy stwierdzenie, że nikt nie przewidział również tego, że w finale wystąpi właśnie Ukraina i Korea Południowa.

Ukraina – Korea Południowa U20. Gdzie obejrzeć? Transmisja

sts bonus bez depozytu. Kod promocyjny
sts bonus bez depozytu. Kod promocyjny

Nasi wschodni sąsiedzi walczą o coś więcej – o honor naszego kontynentu. Brak mistrzostwa świata dla Europy byłoby sporą niespodzianką, chociaż sensacją będzie dopiero zwycięstwo jedenastki z Azji (wcześniej typowano, że po mistrzostwo sięgnie albo Europa, albo Ameryka Południowa).

Sobotnie wieczory lubimy mieć zajęte, dlatego też godzina 18 wydaje się być całkiem sensowna jeśli chodzi o to spotkanie. Transmisja rozpoczyna się nieco wcześniej, a zakończy prawdopodobnie już po 20.

Warto mieć na uwadze, że finał może zakończyć się w dogrywce albo dopiero po karnych. Mimo wszystko, warto znaleźć chwilę na taki pojedynek – waleczności w nim na pewno nie zabraknie!

Mecz Rozgrywki Start Transmisja online
Ukraina - Korea Płd. MŚ 2019 (U20) 18.00 OGLĄDAJ!

Poprzedni artykułMecz o 3. miejsce MŚ 2019 U-20 w Polsce. Włochy – Ekwador stream – 14 czerwca
Następny artykułPolska U21 na Euro 2019 i nie tylko. Darmowe mecze online – 16 czerwca (niedziela)
Na meczach lig latynoskich przysypiam, jak mało kto, ale za to uwielbiam oglądać Premier League i polską ekstraklasę. Z natury optymista, jednak życie nauczyło mnie, że nie zawsze jest to odpowiednie podejście! :)