Finałowa niedziela. MŚ kobiet, Copa America i Złoty Puchar – 7 lipca

27

Przed nami trzy mecze finałowe w ciągu jednego dnia. Czy dla fana piłki nożnej może być coś lepszego, niż właśnie takie zakończenie weekendu? Zobaczcie plan transmisji na 7 lipca!

Finałowa niedziela. MŚ kobiet, Copa America i Złoty Puchar - 7 lipca
Finałowa niedziela. MŚ kobiet, Copa America i Złoty Puchar – 7 lipca

Finał MŚ kobiet 2019

Zaczynamy o godzinie 17. To właśnie wtedy zabrzmi pierwszy gwizdek w spotkaniu finałowym MŚ kobiet, w którym reprezentacja USA zmierzy się z Holandią.

Pojedynek obrończyń tytułu najlepszej ekipy globu oraz mistrzyń Europy zwiastuje ogromne emocje i liczymy, że właśnie tak będzie. Piłka nożna kobiet bywa nieprzewidywalna, ale w tym spotkaniu trudno oczekiwać, by zabrakło zaangażowania, a tym samym ciekawych akcji i goli.

sts bonus bez depozytu. Kod promocyjny
sts bonus bez depozytu. Kod promocyjny

Copa America 2019. Finał

Kiedy już ochłoniemy nieco po mundialu kobiecym pora na dwa finały za oceanem. O 22 w ostatnim meczu Copa America 2019 zespół gospodarzy, Brazylia, zagra z Peru.

Na pewno tylko bardzo nieliczni stawiają w tym meczu na ekipę grającą przeciwko Canarinhos. Nie można jednak od razu Peruwiańczyków skreślać, bo przecież po drodze pokonali wiele dobrych zespołów.

Co ciekawe, oba zespoły spotkały się już w fazie grupowej. Wówczas górą była Brazylia i to zdecydowanie, bo wygrała aż 5:0.

Złoty Puchar CONCACAF. USA czy Meksyk?

A na koniec, w środku nocy z niedzieli na poniedziałek, mecz USA kontra Meksyk. Stawka? Złoty Puchar strefy CONCACAF! Dla nocnych marków to bez wątpienia świetna propozycja!

Mecz Rozgrywki Start Transmisja online
USA (k) - Holandia (k) MŚ 2019 17.00 OGLĄDAJ!
Brazylia - Peru Copa America 22.00 OGLĄDAJ!
Meksyk - USA Golden Cup 3.00 OGLĄDAJ!

Poprzedni artykułTransmisje meczów za darmo. Co dziś oglądać? – 6 lipca (sobota)
Następny artykułEliminacje, Liga Mistrzów i Liga Europy. Streamy za darmo, gdzie transmisje? – 8/9 lipca
Na meczach lig latynoskich przysypiam, jak mało kto, ale za to uwielbiam oglądać Premier League i polską ekstraklasę. Z natury optymista, jednak życie nauczyło mnie, że nie zawsze jest to odpowiednie podejście! :)