Gdzie transmisja KSW 62 za darmo w internecie – 17 lipca

27

Można powiedzieć, że fani MMA odliczają już godziny do gali KSW 62. Odbędzie się ona w sobotę 17 lipca w Warszawie. Pomimo, że zabraknie podczas tej imprezy czołowych zawodników tej federacji. To można trzeba powiedzieć, że walki zapowiadają się bardzo ciekawe.

KSW 62 online w internecie bez opłat

KSW 62 online w internecie bez opłat

Walka wieczoru będzie to starcie Szymona Kołeckiego z Akopem Szostakiem. Bukmacherzy podczas tego spotkania w roli zdobywanego faworyta stawiają Polaka i niewątpliwie nie powinnien on mieć zbyt większych problemów z wygraną. Bowiem wszystkie atuty Szymon ma za sobą, a do tego wygrywa walkę za walkę.

Wcześniej natomiast zobaczymy walkę chociażby Andrzeja Grzybka z Mariusem Zaromskisem. Na tą walkę kibice czekają od dłuższego już czasu. Jest to rewanż za listopada walkę, w której to Andrzej przegrał. Jednak była to bardzo ekstująca walka. W dodatku Polak walczył przez większosć starcia z złamaną kością piszczelową.

fortuna kod promocyjny
fortuna kod promocyjny

Kolejna można powiedzieć ciekawa walka to niewątpliwie rywalizacja Artura Sowińskiego z Sebastianem Rajewskim. Sowiński, jak dobrze wiemy w KSW jest od dłuższego już czasi. W dodatku swojego czasu dzierżył pas mistrza KSW w wadze piórkowej.

Jak obejrzeć meczKSW 62 online bez żadnych opłat i reklam?

  1. Wejść na stronę www.STS.pl
  2. Dokonać rejestracji konta i KONIECZNIE wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym
  3. Włączyć transmisję mecz KSW 62 online i oglądać za darmo
  4. Warto wiedzieć, że za rejestrację konta gracz otrzymuje darmowy bonus o wartości 29 PLN pod warunkiem, że wpisze wcześniej podany kod promocyjny!
  5. Wszystko to jest legalnie i zgodnie z polskim prawem
MeczRozgrywkiGodzinaLink do streamu
KSW 62MMAod 20:00Oglądaj online
Poprzedni artykułTransmisja meczu Śląsk Wrocław – Paide online w internecie – 15 lipca (czwartek)
Następny artykułStream meczu Legia Warszawa – Flora na żywo w interncie – 21 lipca