Gdzie transmisja meczu Lech Poznań – Benfica – 22 października (czwartek)

19

Można śmiało powiedzieć, że najciekawsze czwartkowe spotkanie, jakie elektryzuje większość kibiców w Polsce będzie to rywalizacja przy Bułgarskiej w Poznaniu, a tam Lech zmierzy się z Benficą w ramach I kolejki Ligi Europy. Początek tego meczu zaplanowano na godzinę 18:00.

Darmowy stream meczu Lech Poznań – Benfica w internecie

Darmowy stream meczu Lech Poznań – Benfica w internecie

Śmiało można powiedzieć, że faworytami tego meczu na pewno są przyjezdni. Nie am się czemu dziwić, ponieważ zespół z Portugalii jest bardziej doświadczona ekipą o znacznie większym potencjale, ale i możliwościach.

Patrząc również na kadrę obu tych ekip to można powiedzieć, że lepiej to wygląda po stornie gości. Benfica ma nie tylko lepszych piłkarzy, ale przede wszystkim zdecydowanie bardziej wyszkolonych technicznie, którzy są wstanie wypracować przewagę w tym meczu.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Lech natomiast do tego spotkania podejdzie bez większej pretensji. Bowiem, jak nawet przegrają te spotkanie to można powiedzieć, ze „nic złego sie nie stanie”. Chociaż można być równym pewnym, że Kolejorz będzie chciał zaprezentować się z jak najlepszej strony.

Największym atutem Lecha śmiało można powiedzieć, że jest drużyna. Na pewno nie ma tam takich piłkarzy co w Benfice, ale jako całość prezentują się bardzo groźnie. I przede wszystkim są wstanie grać dobrze w ofensywie.

Jak obejrzeć mecz Lech Poznań – Benficaonline bez żadnych opłat i reklam?

  1. Wejść na stronę www.STS.pl
  2. Dokonać rejestracji konta i KONIECZNIE wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym
  3. Włączyć transmisję mecz Lech Poznań – Benfica i oglądać za darmo
  4. Warto wiedzieć, że za rejestrację konta gracz otrzymuje darmowy bonus o wartości 29 PLN pod warunkiem, że wpisze wcześniej podany kod promocyjny!
  5. Wszystko to jest legalnie i zgodnie z polskim prawem
MeczRozgrywkiGodzinaLink do streamu
Lech Poznań – BenficaLiga Europy18:55Oglądaj online
Poprzedni artykułRobot Erica dostał rolę w Hollywood
Następny artykułMecz Zagłębie Lubin – Lechia Gdańsk na żywo w internecie – 23 października (piątek)