Górnik Zabrze – Wisła Kraków transmisja. Mecz za darmo online!

54

Jak Wisła Kraków z Kubą Błaszczykowskim na czele pokaże się w starciu z Górnikiem Zabrze, które obecnie zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli Ekstraklasy? Mecz za darmo online do obejrzenia już od godziny 18.00!

Górnik Zabrze - Wisła Kraków transmisja. Mecz za darmo online!
Górnik Zabrze – Wisła Kraków transmisja. Mecz za darmo online!

Górnik Wisła gdzie obejrzeć?

O tym, co dzieje się w Wiśle Kraków, z pewnością wie każdy, kto chociaż raz w ciągu ostatniego miesiąca włączył wiadomości w telewizji. Sytuacja w klubie nadal nie należy do najłatwiejszych. Dzięki zaangażowaniu kibiców, Kuby Błaszczykowskiego oraz innych osób związanych z klubem, wszystko wydaje się być jednak na dobrej drodze do zamknięcia spraw z przeszłości.

Wisła Kraków pierwszy mecz w nowym roku zagra z ekipą Górnika Zabrze. Gospodarze poniedziałkowego starcia są na przedostatnim miejscu w tabeli i jeżeli myślą o utrzymaniu, na pewno nie będą mogli odpuszczać sobie żadnego występu przed własną publicznością.

Mecze za darmo Ekstraklasa

Spotkanie zapowiada się niezwykle ciekawie, tym bardziej, że w ekipie „Białej Gwiazdy” zobaczymy zupełnie odmieniony skład. Początek meczu o godzinie 18. Steram online dostępny będzie zupełnie za darmo dla wszystkich chętnych!

Jeżeli chcesz obejrzeć mecz Górnik Zabrze – Wisła Kraków, wystarczy, że klikniesz w odpowiedni przycisk w panelu poniżej!

Mecz Rozgrywki Start Transmisja online
Górnik Z - Wisła K. Ekstraklasa 18.00 OGLĄDAJ!