Górnik Zabrze – Wisła Kraków transmisja. Mecz za darmo online!

72

Jak Wisła Kraków z Kubą Błaszczykowskim na czele pokaże się w starciu z Górnikiem Zabrze, które obecnie zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli Ekstraklasy? Mecz za darmo online do obejrzenia już od godziny 18.00!

Górnik Zabrze - Wisła Kraków transmisja. Mecz za darmo online!
Górnik Zabrze – Wisła Kraków transmisja. Mecz za darmo online!

Górnik Wisła gdzie obejrzeć?

O tym, co dzieje się w Wiśle Kraków, z pewnością wie każdy, kto chociaż raz w ciągu ostatniego miesiąca włączył wiadomości w telewizji. Sytuacja w klubie nadal nie należy do najłatwiejszych. Dzięki zaangażowaniu kibiców, Kuby Błaszczykowskiego oraz innych osób związanych z klubem, wszystko wydaje się być jednak na dobrej drodze do zamknięcia spraw z przeszłości.

Wisła Kraków pierwszy mecz w nowym roku zagra z ekipą Górnika Zabrze. Gospodarze poniedziałkowego starcia są na przedostatnim miejscu w tabeli i jeżeli myślą o utrzymaniu, na pewno nie będą mogli odpuszczać sobie żadnego występu przed własną publicznością.

Mecze za darmo Ekstraklasa

Spotkanie zapowiada się niezwykle ciekawie, tym bardziej, że w ekipie „Białej Gwiazdy” zobaczymy zupełnie odmieniony skład. Początek meczu o godzinie 18. Steram online dostępny będzie zupełnie za darmo dla wszystkich chętnych!

Jeżeli chcesz obejrzeć mecz Górnik Zabrze – Wisła Kraków, wystarczy, że klikniesz w odpowiedni przycisk w panelu poniżej!

Mecz Rozgrywki Start Transmisja online
Górnik Z - Wisła K. Ekstraklasa 18.00 OGLĄDAJ!

Poprzedni artykułAC Milan – Cagliari transmisja. Gdzie obejrzeć online za darmo?
Następny artykułLiga Mistrzów meczyki. Gdzie streamy online za darmo? (12 lutego)
Na meczach lig latynoskich przysypiam, jak mało kto, ale za to uwielbiam oglądać Premier League i polską ekstraklasę. Z natury optymista, jednak życie nauczyło mnie, że nie zawsze jest to odpowiednie podejście! :)