Ile dni ważne jest konto tymczasowe eFortuna?

22

Konto tymczasowe u bukmachera online eFortuna założyć może każdy. Jak dokładnie ono działa i ile jest ważne? Odpowiedź na te oraz podobne pytania znaleźć można w tym materiale!

Ile dni ważne jest konto tymczasowe eFortuna?
Ile dni ważne jest konto tymczasowe eFortuna?

Fortuna – legalny bukmacher bez dowodu

Firma bukmacherska Fortuna jako pierwsza w naszym kraju otrzymała licencję na przyjmowanie zakładów w internecie. Mowa zatem o marce, która na sto procent jest legalna, a jednocześnie ma ogromne doświadczenie w branży – i to nie tylko tej internetowej, ale także i stacjonarnej. Jeżeli nie należycie do pokolenia najmłodszych graczy, prawdopodobnie przynajmniej raz zdarzyło wam się postawić kupon w punkcie Fortuny. Do dzisiaj mamy ich w kraju ponad 400!

To, co jednak ciekawe, bardzo często markę Fortuna określa się mianem bukmachera bez dowodu. Wszystko dlatego, iż można tutaj utworzyć konto bez przekazywania bukmacherowi skanu dokumentów tożsamości. Jak to właściwie jest możliwe i na czym dokładnie polega? Warto o tym wiedzieć, gdyż to jeden z elementów nowoczesnego obstawiania.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Jak działa konto tymczasowe Fortuna?

Konto tymczasowe Fortuna przygotowała z myślą o wszystkich osobach, które chcą w niej obstawiać. Założenie konta zajmuje raptem kilka chwil – na stronie bukmachera przeczytamy, że mniej niż minutę, a tyle czasu raczej każdy jest w stanie poświęcić.

O ile u niektórych bukmacherów przed postawieniem pierwszego kuponu należy przesłać skan dowodu osobistego lub ewentualnie paszportu, to już w Fortunie coś takiego wymagane nie jest. Każdy zainteresowany typowaniem w tym miejscu może zarejestrować się na www.eFortuna.pl w ciągu chwili i od razu przystąpić do grania na prawdziwe pieniądze.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Konto tymczasowe jest więc okazją do zagrania bez dowodu, gdyż nie musimy go przedstawiać, aby typować swoje typy. Wiąże się to jednak też z pewnymi ograniczeniami, o których zdecydowanie trzeba wspomnieć, by nie było w tej kwestii żadnych niedomówień.

Fortuna konto tymczasowe to:

  • szybka rejestracja – w mniej niż minutę;
  • cały czas dostępne bonusy oraz kod promocyjny „BETONLINE” na start;
  • możliwość obstawiania prawdziwych pieniędzy bez dowodu;
  • nie jest wymagana natychmiastowa weryfikacja konta;
  • możliwość obstawiania sportu, kart oraz wielu innych.

Osoby z kontem tymczasowym nadal korzystać mogą z niektórych promocji. A jest ich całkiem sporo – warto wspomnieć chociażby o akcji Poniedziałkowy Farciarz, dzięki której trudno jest nie rozpocząć udanie nowego tygodnia.

Jakie są ograniczenia związane z kontem tymczasowym Fortuny?

Jak to zwykle w życiu bywa, nie wszystko jest od A do Z bez jakiejkolwiek skazy. Nie inaczej jest w przypadku konta tymczasowego, które można utworzyć w Fortunie. Można, ale nie trzeba, gdyż cały czas należy pamiętać, iż w każdej chwili możliwa jest weryfikacja konta Fortuna i rozpoczęcie gry na normalnych zasadach.

A czym ta „normalność” jest? Konto tymczasowe nie daje pełni możliwości i właśnie w tym określeniu dokładnie o to chodzi. Bez weryfikacja można grać, jednak:

  • nie jest możliwe wpłacanie więcej niż 5000 zł;
  • nie ma możliwości wypłaty wygranych;
  • limit zysku przy pojedynczym kuponie to 2279,99 zł.

Trudno jest przejść obojętnie obok podanych wyżej ograniczeń. O ile wpłata większych sum może niektórych nie dotyczyć, to już limit wygranych wydaje się być nieco mniej przyjazny typerowi. Można zatem śmiało powiedzieć, że konto tymczasowe w Fortunie stworzono po to, aby można było wypróbować możliwości bukmachera na nieco mniejszą skalę. Cały czas można jednak grać kupony, które pozwalają na zdobycie 100, 200 czy 2000 złotych, więc na pewno tego typu gra nie jest pozbawiona jakiegokolwiek celu.

Ile jest ważne konto tymczasowe eFortuna?

Konto zablokowane w Fortunie
Konto zablokowane w Fortunie

Co było dość łatwe do przewidzenia, konto tymczasowe eFortuna nie może być otwarte cały czas. W ten sposób mogłoby dochodzić do pewnych nadużyć, chociaż pamiętajmy, iż wypłata wygranych nie jest w tym przypadku możliwa, tak więc na dłuższą metę i tak granie w ten sposób byłoby pozbawione sensu.

Ile jest ważne konto tymczasowe to istotna kwestia i warto ją omówić. Gracz może korzystać z tego typu profilu przez 28 dni od rejestracji. Po tym czasie musi zweryfikować swoje konto, ustalić limity na grę oraz uzupełnić niektóre dane osobowe. Nie trzeba jednak cały czas wysyłać skanu dowodu, gdyż można wszystko załatwić za pomocą bankowości elektronicznej – logujemy się na konto banku tak, jak normalnie, dzięki czemu stajemy się dla bukmachera wiarygodni.

Jeżeli nie zweryfikujemy konta w ciągu 28 dni, nie zostanie ono zamknięte na stałe, a jedynie do momentu, gdy ukończymy już wszystkie niezbędne procesy do potwierdzenia danych. To zajmuje dosłownie minutę, więc nie powinno dla nikogo stanowić żadnego problemu.

Bonus w Fortunie. Na start 20 PLN bez depozytu!

Kto jeszcze nie rejestrował konta w Fortunie, ten może na www.efortuna.pl odebrać bonus bez depozytu w wysokości 20 PLN! Aktywny kod promocyjny to „BETONLINE” i może być użyty jedynie przy zapisywaniu się do gry.

W ramach promocji na start zgarnąć można jeszcze 600 PLN w postaci zakładu bez ryzyka. Przy drugiej wpłacie na konto otrzymać można jeszcze 100% doładowania przelewu aż do kwoty 2100 PLN!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. MR BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z dnia 19 grudnia 2019 nr PS4.6831.1.2019. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPoniedziałkowy Farciarz w Fortunie. Bonusy za obstawienie meczy
Następny artykułSkuteczne strategie bukmacherskie. Co i jak obstawiać?
Na meczach lig latynoskich przysypiam, jak mało kto, ale za to uwielbiam oglądać Premier League i polską ekstraklasę. Z natury optymista, jednak życie nauczyło mnie, że nie zawsze jest to odpowiednie podejście! :)