Jak dostać się do bety Call of Duty: Black Ops Cold War

257

Jeżeli jesteście fanami serii Call of Duty, to na pewno polujecie obecnie na dostęp do beta testów nowej gry Call of Duty Black Ops Cold War. Na szczęście, nawet jeśli wam się nie uda dostać kodu do wersji Beta, to jeśli w Waszym kraju hazard jest legalny to mamy dla was kody promocyjne na bonusy bez depozytu, dzięki czemu nie będziecie nudzić się podczas smutnych jesiennych wieczorów.

Jeżeli jednak chcecie stanąć do walki o dostęp do wersji beta tej gry od Activision, to mamy dla was krótki poradnik, jak możecie spróbować zgarnąć taki dostęp.

  1. Pierwsza rzecz, jaką musicie zrobić, to podłączenie waszego konta Twitch do konta Battle-net. Dzięki temu Battle-net będzie mógł zweryfikować to, co będziecie robić w kolejnym kroku.
  2. Kolejnym krokiem jest bowiem konieczność oglądania przez 4 godziny streama z tej gry dostępnej w wersji beta.

Jeżeli jednak przespaliście swoją szansę i nie udało wam się uzyskać klucza tą metodą, zawsze możecie spróbować kilku innych, które na pewno nadal działają.

  1. Oglądajcie streamy popularnych streamerów grających w tę grę. Bardzo często streamerzy rozdają losowym osobom klucze, które pozwalają na uzyskanie dostępu do wersji beta Call of Duty Black Ops Cold War.
  2. Warto również zapisać się do kilku newsletterów popularnych serwisów zajmujących się recenzowaniem gier online. Bardzo często w ramach newslettera można znaleźć link do puli kluczy, które mogą być jeszcze dostępne do wykorzystania.
  3. Ostatnią naszą poradą jest przeglądanie popularnych subredditów na serwisie Reddit. Bardzo często gracze dzielą się kluczami właśnie na subredditach poświęconych gamingowi. 

Korzystając z tych metod na pewno prędzej czy później uda wam się uzyskać dostęp do wersji beta. Warto również sprawdzić, czy przypadkiem po zamówieniu preordera Activision nie rozdaje automatycznie dostępu do bety. Wielu producentów gier postanawia w ten sposób wynagrodzić zaufanie do swoich produkcji i pozwala na grę na długo przed premierą.

  1. Czy warto walczyć o dostęp do wersji beta?

Musicie pamiętać o kilku rzeczach, jeżeli decydujecie się na granie w wersje beta. 

  • Możecie się rozczarować. Wersja beta ma to do siebie, że nie jest skończonym produktem, a co za tym idzie, możecie natrafić na wiele błędów i niedociągnięć. Czasami nawet najwięksi zwolennicy odpadają z gry w trakcie bety.
  • Liczcie się również z tak zwanym VIP-em. Jest to wyczyszczenie wszystkich dotychczasowych osiągnięć i postępów w rozgrywce. Ostatecznie może się okazać, że będziecie musieli ponownie zdobywać rangi, bronie lub osiągnięcia. Wiele godzin waszej ciężkiej pracy może pójść na marne.
  • Czasami konieczne jest również przeinstalowanie całej gry po uruchomieniu przez producenta pełnej wersji. Gry obecnie zajmują kilkadziesiąt gigabajtów pamięci na dysku, co nawet przy obecnych prędkościach internetu potrafi zająć kilka godzin. Nie mówiąc już o tym, że dysk SSD ma pewną określoną żywotność bezpośrednio związaną z ilością zapisanych na nim danych.

Czasami niekoniecznie warto rozpychać się łokciami w kolejce do bety waszej ulubionej gry. Oczywiście, warto poznać wszelkie smaczki przed innymi graczami, ale zawsze trzeba się liczyć z tym, że mogą zostać one zmienione, zastąpione lub po prostu usunięte z pełnej wersji gry.

Poprzedni artykułMeczyki streamy online w internecie, m.in. Polska – Holandia – 18 listopada (środa)
Następny artykułFAME MMA 8: Transmisja na żywo w internecie – 21 listopada (sobota)